Truck.Serbianforum.Info
Da bi videli celi sadrzaj foruma morate se registrovati...

Join the forum, it's quick and easy

Truck.Serbianforum.Info
Da bi videli celi sadrzaj foruma morate se registrovati...
Truck.Serbianforum.Info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sr.Mitrovica-Wien-Stockerau-Sr.Mitrovica

+3
aleksic
Aleksandar
volvofh13
7 posters

Ići dole

Sr.Mitrovica-Wien-Stockerau-Sr.Mitrovica - Page 1 Empty Re: Sr.Mitrovica-Wien-Stockerau-Sr.Mitrovica

Počalji od volvofh13 Ned Apr 19 2015, 14:30

Hvala svima...ne da na autoputu...moglo bi nas skupo kostati Wink
volvofh13
volvofh13

Broj poruka : 1724
Datum upisa : 17.03.2012
Godina : 26
Lokacija : Шабац

Nazad na vrh Ići dole

Sr.Mitrovica-Wien-Stockerau-Sr.Mitrovica - Page 1 Empty Re: Sr.Mitrovica-Wien-Stockerau-Sr.Mitrovica

Počalji od Gost Ned Apr 19 2015, 15:17

Lepa reportaža Đero,dobre su ti slike sa telefona,ja sam prvu reportažu(onu sa čičom) slikao sa Nokiom N95 i dobro su ispale,meni moj nije davao nikako,ni po parkinzima,firmama itd... Very Happy drinks

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sr.Mitrovica-Wien-Stockerau-Sr.Mitrovica - Page 1 Empty Re: Sr.Mitrovica-Wien-Stockerau-Sr.Mitrovica

Počalji od aleksic Ned Apr 19 2015, 20:52

:aplauz: :aplauz: :aplauz:
aleksic
aleksic
Počasni Član

Broj poruka : 1720
Datum upisa : 27.05.2012
Godina : 36
Lokacija : Vladicin Han

Nazad na vrh Ići dole

Sr.Mitrovica-Wien-Stockerau-Sr.Mitrovica - Page 1 Empty Re: Sr.Mitrovica-Wien-Stockerau-Sr.Mitrovica

Počalji od OGNJEN-OGI Uto Apr 21 2015, 20:50

Lepa reportaža Đero drinks
OGNJEN-OGI
OGNJEN-OGI

Broj poruka : 4679
Datum upisa : 29.04.2012
Godina : 27
Lokacija : Novo mesto, SLO

Nazad na vrh Ići dole

Sr.Mitrovica-Wien-Stockerau-Sr.Mitrovica - Page 1 Empty Re: Sr.Mitrovica-Wien-Stockerau-Sr.Mitrovica

Počalji od volvofh13 Uto Apr 21 2015, 22:22

Hvala Aleksicu,hvala Ogi drinks
volvofh13
volvofh13

Broj poruka : 1724
Datum upisa : 17.03.2012
Godina : 26
Lokacija : Шабац

Nazad na vrh Ići dole

Sr.Mitrovica-Wien-Stockerau-Sr.Mitrovica - Page 1 Empty Re: Sr.Mitrovica-Wien-Stockerau-Sr.Mitrovica

Počalji od mercedes 1848 mega space Pet Maj 08 2015, 23:44

A ja onaj deo kad ste dosli na Tompu ne kontam nikako....
Jel vam to dete trazilo svasta ili njena mater i jel ona unosi sve podatke u kompu?
Sjajna reportaza inace,ako Bog da za nekih mesec dana zavrsavam skolu pa i od mene da padne neka hehe
mercedes 1848 mega space
mercedes 1848 mega space

Broj poruka : 503
Datum upisa : 23.10.2012
Lokacija : Krusevac

Nazad na vrh Ići dole

Sr.Mitrovica-Wien-Stockerau-Sr.Mitrovica - Page 1 Empty Re: Sr.Mitrovica-Wien-Stockerau-Sr.Mitrovica

Počalji od volvofh13 Sub Maj 09 2015, 14:31

Pazi...Jedna debela zena je špediterka,to joj je radno mesto,a vuce sa sobom dete od 10-12 godina,i sad mala kao radi nešta,majka je šalje da ne dize svoje debelo du*e.A to sa kompjuterom je bilo oko putarine koju nam je ukucavala ta devojcica,dok je majka radila nesto.
Madjarska putarina ti je malo zeznuta kad nemas elektronski uredjaj,jer se ukucava putanja iz koje ne smes da izadjes(ne smes da zalutas),velike su kazne.Na Tompi putarinu moras da uzimas na spedicijama,pa ti oni kucaju u kompjuteru,dok recimo na Rajki(SK-HU) imas uredjaj u kom sam otkucas rutu(isto izgleda kao na njenom kompu) i dobijes tiket,odes na salter i uplatis.
E posto je ona nama ukucala Tompa -Hegyeshalom,kompjuter joj je je izbacio rutu koja nama nije odgovarala,a ona ne zna to da izmeni dodavanjem usputnih tacaka...
Nadam se da sam uspeo da ti objasnim Very Happy
volvofh13
volvofh13

Broj poruka : 1724
Datum upisa : 17.03.2012
Godina : 26
Lokacija : Шабац

Nazad na vrh Ići dole

Sr.Mitrovica-Wien-Stockerau-Sr.Mitrovica - Page 1 Empty Re: Sr.Mitrovica-Wien-Stockerau-Sr.Mitrovica

Počalji od mercedes 1848 mega space Sub Maj 09 2015, 22:57

Sad jesi....ali opet malo to neodgovorno s njene strane,dete je to.
mercedes 1848 mega space
mercedes 1848 mega space

Broj poruka : 503
Datum upisa : 23.10.2012
Lokacija : Krusevac

Nazad na vrh Ići dole

Sr.Mitrovica-Wien-Stockerau-Sr.Mitrovica - Page 1 Empty Re: Sr.Mitrovica-Wien-Stockerau-Sr.Mitrovica

Počalji od Gost Ned Maj 10 2015, 00:58

[quote="volvofh13"]
Madjarska putarina ti je malo zeznuta kad nemas elektronski uredjaj,jer se ukucava putanja iz koje ne smes da izadjes(ne smes da zalutas),velike su kazne.Na Tompi putarinu moras da uzimas na spedicijama,pa ti oni kucaju u kompjuteru,dok recimo na Rajki(SK-HU) imas uredjaj u kom sam otkucas rutu(isto izgleda kao na njenom kompu) i dobijes tiket,odes na salter i uplatis.

Ja zadnji put kad sam prolazio kroz Mađarsku plaćali smo elektronski,a za to kucanje liči mi da je slično kao na onom maut uređaju u Nemačkoj koji se obično nalaze na pumpama i mislim da funkcionišu na istom principu da odabereš rutu i na kasi platiš .

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sr.Mitrovica-Wien-Stockerau-Sr.Mitrovica - Page 1 Empty Re: Sr.Mitrovica-Wien-Stockerau-Sr.Mitrovica

Počalji od volvofh13 Ned Maj 10 2015, 12:12

Upravo tako,samo mi za Nemacku imamo Toll-colect uredjaj
volvofh13
volvofh13

Broj poruka : 1724
Datum upisa : 17.03.2012
Godina : 26
Lokacija : Шабац

Nazad na vrh Ići dole

Sr.Mitrovica-Wien-Stockerau-Sr.Mitrovica - Page 1 Empty Re: Sr.Mitrovica-Wien-Stockerau-Sr.Mitrovica

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu