Truck.Serbianforum.Info
Da bi videli celi sadrzaj foruma morate se registrovati...

Oprema kamiona

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Oprema kamiona

Počalji od Aleksandar taj Pon Apr 16 2012, 19:03

Da li bi mogao neko da mi kaze kako se zove ovo crno zaokruzeno i cemu ono sluzi, vidim da neki aktrosi mp2 imaju neki nemaju dok to ima na svakom Mp3 actrosu.

Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 25

Pogledaj profil korisnika http://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Re: Oprema kamiona

Počalji od zeljko taj Pon Apr 16 2012, 19:12

Verovatno isto za protok vazduha prema hladnjaku,ali pre ce biti kao estetski detalj.
zeljko

Broj poruka : 887
Datum upisa : 04.03.2012
Godina : 38

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od siera taj Pon Apr 16 2012, 20:11

Zanimljiv detalj mislim da je u pitanju protok vazduha što kaže Željko radar nije sigurno on stoji na sredini branika

__________________________________________________________________________________________________
Red Bull daje krila al zato rakija daje quatrro
siera
Predsednik

Broj poruka : 5156
Datum upisa : 08.02.2012

Pogledaj profil korisnika http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od volvofh13 taj Pet Sep 07 2012, 13:22

Pozdrav ljudi,ne znam da li sam potrefio temu za ovo pitanje,ako nisam izvinjavam se Rolling Eyes ...da li se stocici u kabini na tabli kupuju samo naknadno ili se mogu dobiti fabricki,i da li se zbog njih mora bušiti tabla ili stoje pomocu necega drugog...hvala :armonikce:
volvofh13

Broj poruka : 1724
Datum upisa : 17.03.2012
Godina : 20

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od siera taj Ned Sep 09 2012, 12:29

Posebno se kupuju a samo se postave idu na svoje mesto. Za svaki marku kamiona ide poseban tip

__________________________________________________________________________________________________
siera
Predsednik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od volvofh13 taj Ned Sep 09 2012, 12:52

siera ::Posebno se kupuju a samo se postave idu na svoje mesto. Za svaki marku kamiona ide poseban tip
Hvala na odgovorima hvala
volvofh13

Broj poruka : 1724
Datum upisa : 17.03.2012
Godina : 20

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od siera taj Čet Okt 04 2012, 22:11

http://www.webasto.co.rs/proizvodi/gospodarska_vozila.htm

Tokom zime bez ovoga je ne moguće raditi

siera
Predsednik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od OGNJEN-OGI taj Pet Okt 05 2012, 15:01

Pa naravno Smile samo ako crkne usred zime, nije baš prijatno... evo naprimer kod slovenaca je sve više popularna ova "naprava" odnosno klima,(leti) većina Rejinih kamiona ima ove klime, jer su oni i glavni distributer za SLO, ove klime su uglavnom najpotrebnije kad se radi Španija i Portugal. Smile

http://viesa.ca/

OGNJEN-OGI

Broj poruka : 4679
Datum upisa : 29.04.2012
Godina : 21

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od seljo taj Pet Okt 05 2012, 21:43

... što se tiče klime, ja samo iščupam šarafciger koji drži šajbu i ladi ko ludo Laughing ,zimi možda i previše a podešavanje jačine nije predviđeno haha
seljo

Broj poruka : 1492
Datum upisa : 14.09.2012
Godina : 45

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od seljo taj Pet Okt 05 2012, 21:48

... zanima me kako pali kamion nakon par dana stajanja sa uključenim tim đakonijama za grijanje-webasto i sl, ako je jača zima pogotovo,kako se nafilaju baterije-akumulatori? ja bi recimo radije umoto se nego učio Ruski i molio okolo da me neko šlepa, ako je na šlepanje uopće moguće upalit kamion koji ima svu silu elektronike, o otpuštanju kočnica neću ni da mislim Mad
seljo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od siera taj Pet Okt 05 2012, 21:51

Ništa od tih tvojih kombinacija do -30c ako ako su ti ok baterije upalićeš preko toga na 4 sata paljenje u protivnom paljenja više nema. Na neku vuču zaboravi. Poslao sam ti PP pogledaj za minut

siera
Predsednik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od OGNJEN-OGI taj Pet Okt 05 2012, 22:06

Da se malo manete airbag cicamaca i tih stvari, da pitam starije vozače Sieru,Nešu itd. da li znaju nešto o novom tahografu za 2013 godinu, navodno da se neće moći magnet stavljati i slično, jesi li to samo nagađanja ili se već nešto zna o tome? Nešto sam načuo pa me zanima znate li vi šta o tome...

OGNJEN-OGI

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od siera taj Pet Okt 05 2012, 22:10

Ima propis EU direktiva ne znam koji broj, negde to imam u kompu morao bi tražiti da sva vozila koliko se sećam moraće da imaju zaštitu od anti magnetskog zračenja što znači sezori odnosno (pinjoli) će biti izradjeni od materijala na koje magnetske sile ne deluju. Ovo se odnosi na nova vozila ali ne znam sa kojim datumom početka proizvodnje u 2013god

siera
Predsednik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od seljo taj Pet Okt 05 2012, 22:15

nema vam više mrdanja...
seljo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od OGNJEN-OGI taj Pet Okt 05 2012, 22:18

Magnet je čudo koliko samo primera poznam mada neću o tome ali npr. odeš u utorak iz SLO za Španiju i u petak ujutru si kući, pa da u reguli voziš ako ideš u ponedeljak jedva stigneš u subotu zavisi u koji deo Španije ideš...

OGNJEN-OGI

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od seljo taj Pet Okt 05 2012, 22:22

... neznam, to ću tek morati da naučim, il neću ako bude onemogućeno..
seljo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od OGNJEN-OGI taj Pet Okt 05 2012, 22:23

Radije nemoj, možeš samo lepu kaznu da zaradiš od par hiljada €...

OGNJEN-OGI

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od seljo taj Pet Okt 05 2012, 22:25

onda fala, ne bi affraid
seljo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od najsporiji taj Ned Okt 07 2012, 09:27

......posto ja uvek "odmah "vidim neko pitanje jednako kao i ovo ovde,odgovor je vec napisao Rade ali je u svemu tome najvaznije da se te novo donete odluke,u eu ne primenjuju retroaktivno u tehnickom delu jer bi to napravilo kolaps, vec ce to pretpostavljam biti jednako kao i u slucaju donosenja propisa za digitalne tahografe,od odredjenog datuma sva vozila moraju imati propisanu opremu i tacka.Problem je sta ce se desiti posle kada se suzi prostor za prevare tipa magneta,hocemo li od tada morati da postujemo zakon i donete propise jer ce nas verujem,policija svuda razbijati od kazni ili cascavanja za nepostovanje istih??? drinks
najsporiji

Broj poruka : 3547
Datum upisa : 17.02.2012
Godina : 59

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od seljo taj Ned Okt 07 2012, 09:36

oooo,pa i smisao svega su kazne, evo kod nas zabranili da se pali polje nakon berbe kukuruza, zbog propisa j... EU, sad ljudi-koji neznaju, i nemaju jaču mehanizaciju pale subotom popodne, jer inspektori ne rade Very Happy
onda ponedjeljak, najkasnije utorak stiže lemuzina pred kuću, izlazi fin gospodin mrkog pogleda s taškom u ruci, daljemislim da pretpostavljate... ukidanje dijela poticaja za tekuću godinu, a to se od slučaja do slučaja zna pretvoriti u fine cifre Mad
seljo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od najsporiji taj Ned Okt 07 2012, 10:14

......bas tako i to je prica bez kraja jer dezurni otimaci para,nikad' ne spavaju.Svuda je sve isto samo je malo drugacije upakovano. drinks drinks drinks
najsporiji

Broj poruka : 3547
Datum upisa : 17.02.2012
Godina : 59

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od siera taj Ned Okt 07 2012, 11:32

seljo ::oooo,pa i smisao svega su kazne, evo kod nas zabranili da se pali polje nakon berbe kukuruza, zbog propisa j... EU, sad ljudi-koji neznaju, i nemaju jaču mehanizaciju pale subotom popodne, jer inspektori ne rade Very Happy
onda ponedjeljak, najkasnije utorak stiže lemuzina pred kuću, izlazi fin gospodin mrkog pogleda s taškom u ruci, daljemislim da pretpostavljate... ukidanje dijela poticaja za tekuću godinu, a to se od slučaja do slučaja zna pretvoriti u fine cifre Mad

Jbg, Evropa ti je to. Kod nas zapale strnjište pa posle izgori još 4-5 sela zbog toga i nikom ništa

siera
Predsednik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sotir taj Ned Okt 07 2012, 11:51

Paljenje njiva se vrsi onda kada su sve njive u blizini zavrsile sa berbom kukuruza jos se malo i zaore kako tuluzina koja je ostala usled vetra ne bi mogla da odleti dalje i napravi stetu.Pogotovo je to ove godine bio slucaj,dobro da se nije jedna iskra kresnula izgorelo bi do Madjarske sve bez problema i vise,sa obzirom na to koliko je sve bilo suvo.Treba paliti u odredjenim uslovima,ali biti obazriv iz razloga sto se posle mnogo lepse i lakse zaore,a i naredne godine nema toliko prljavstine plus se i trava i sirak izgore.Postoje neke pretpostavke da se paljenjem unisti jedan deo minerala koji ima povrsinski sloj zemlje,ali je ovako mnogo lakse ,korisnije i prakticnije raditi zbog nastavka daljih radova.
Sotir

Broj poruka : 1855
Datum upisa : 10.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od seljo taj Ned Okt 07 2012, 16:02

ma nema to, zabranjeno je paliti strništeu cijeloj uniji, bez obzira na mjere koje poduzimaš ili na doba godine, jednostavno je zabranjeno, zabranjeno je kod nas sad i bez dozvole nadležnih tijela krćiti šikare oko parcela jer se time kao smanjuju staništa divljih životinja,cijeli sistem nije se u biti temelji na mnoštvu zabrana, mi svaki častrebamo ući u tu kvazi-tvorevinu, odnosno u 7 mjesecu iduće godine al bolje da nikad nije o tome ni počelo se pregovarati,gospodarstva se zatvaraju i nije dobro već sad, a kako će biti....... bolje da neznamo, al ja odo za Rusiju pa makar plaćo mjesečno za to Very Happy [url=http://www.cosg drinks
seljo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od 私はマイケルです taj Ned Okt 07 2012, 19:14

Marko manje pričaj,već uzimaj paklenu mašinu u ruke i na posao.
私はマイケルです

Broj poruka : 1776
Datum upisa : 26.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics