Truck.Serbianforum.Info
Da bi videli celi sadrzaj foruma morate se registrovati...

Join the forum, it's quick and easy

Truck.Serbianforum.Info
Da bi videli celi sadrzaj foruma morate se registrovati...
Truck.Serbianforum.Info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlozi, kritike, pohvale

+23
FH16 750
konvoj
seljo
Mr. Autobus
volvofh13
nikipiki
aleksic
Miodrag
MAN603 3
bokiliks
becks89
volvos
Sotir
stralis3
Intarder
OGNJEN-OGI
私はマイケルです
najsporiji
zeljko
Adin_Zne
MercedesBenz3335
siera
Aleksandar
27 posters

Strana 7 od 23 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Sledeći

Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od 私はマイケルです Sub Jul 07 2012, 20:41

Pratim,da baljezgamo i dalje i više.
私はマイケルです
私はマイケルです

Broj poruka : 1776
Datum upisa : 26.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od najsporiji Sub Jul 07 2012, 20:54

......Intarderu kao mladjem,prepustam zenski svet na cuvanje haha haha haha a nema lepseg i opustenijeg mesta za zabavu i baljezganje nego sto je ovaj nas zajednicki kutak ovde.Tomo,nista brate slagao nisam i sve sam istinu napisao a ona ovde ovakava ili onakva,stoji ovde ispisana uvek i zauvek za razliku od onog' foruma tamo gde nemas prilike ni svoj post da procitas da vidis nisi li negde pogresio,odma' ga obrisu.Oni kao da imaju instaliran automat za brisanje postova odredjenih clanova koji se njima ne svidjaju,odma' ih brisu, automatski ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 3547
Datum upisa : 17.02.2012
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Gost Ned Jul 08 2012, 09:11

Evo mene opet tu da glumim clown . Ja mislim da ovaj forum postaje sve veci i veci i da i automobili zaslucuju neki svoj kutak tu pa cu ja ako nije problem u temu Automobili prestavljati neke novitete na svjetskome trzistu Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od becks89 Ned Jul 08 2012, 19:12

najsporiji ::.....pozdrav tebi becks 89 i moram da primetim da ti je ideja sa otvaranjem tako velikog pa cak rekao bih i jedinstvenog portala,vrlo smela i za svaku pohvalu.Bravo. :aplauz: :aplauz: :aplauz: Medjutim,takva vrsta zamisli nesto i kosta a samim tim stvara i veliku finansijsku ali i jos vecu forumsku obavezu a licno mislim da dobar deo drugara na ovom forumu,nije iz te price narocito sto ovde imamo jednu odlicnu,
Baća al si ti ovde napričao... Kao prvo ceo portal je već zakupljen,kao drugo da li ti misliš da ja ili bilo ko ima vremena da ispravlja krive drine kao ovi sa Autobusi.net, i kao treće i poslednje ,jedini cilj otvaranja portala jeste baljezganje o stvarima koje volimo,bez upadica glavešina sajta o off topicu... Srdačan pozdrav Smile

becks89

Broj poruka : 23
Datum upisa : 07.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od siera Ned Jul 08 2012, 19:35

Za svaki slučaj neka ovo "ovako", a Nešo ništa loše nije rekao niti mislio o tvojoj ponudi čak je i pohvalio to što si započeo da radiš
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od najsporiji Ned Jul 08 2012, 21:15

becks89 ::
najsporiji ::.....pozdrav tebi becks 89 i moram da primetim da ti je ideja sa otvaranjem tako velikog pa cak rekao bih i jedinstvenog portala,vrlo smela i za svaku pohvalu.Bravo. :aplauz: :aplauz: :aplauz: Medjutim,takva vrsta zamisli nesto i kosta a samim tim stvara i veliku finansijsku ali i jos vecu forumsku obavezu a licno mislim da dobar deo drugara na ovom forumu,nije iz te price narocito sto ovde imamo jednu odlicnu,
Baća al si ti ovde napričao... Kao prvo ceo portal je već zakupljen,kao drugo da li ti misliš da ja ili bilo ko ima vremena da ispravlja krive drine kao ovi sa Autobusi.net, i kao treće i poslednje ,jedini cilj otvaranja portala jeste baljezganje o stvarima koje volimo,bez upadica glavešina sajta o off topicu... Srdačan pozdrav Smile



,....samo napred sinak i nek' ti je sa srecom drinks

P.S. Pa tek sad' sam video da ti malisa sa nickom becks89 imas tek 16 godina i zato ti "baca" onako drugarski savetujem,nauci se prvo ponasati a potom i hodati stabilno po zemlji pre nego sto krenes u neke tako ozbiljne projekte tipa pravljenja i uredjivanja sajtova u cemu ti tek sada svakako zelim svaku srecu koja ce ti ipak u mnogo cemu nedostajati. drinks
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 3547
Datum upisa : 17.02.2012
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od becks89 Pon Jul 09 2012, 13:19

Laughing
Iskustvo ?
Pet godina se bavim već sa tim Smile
Samo ovo će biti prvi sajt na tu temu Smile

becks89

Broj poruka : 23
Datum upisa : 07.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od siera Pon Jul 09 2012, 13:32

Samo napred
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od becks89 Pon Jul 09 2012, 13:34

Hvala Smile

becks89

Broj poruka : 23
Datum upisa : 07.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od najsporiji Pon Jul 09 2012, 13:50

....malisa,postujem to sto radis i kako god ti ovo sada zvucalo,to jeste za tebe i tvoje godine ocigledno malo pa mozda i malo vise preambiciozan projekat, te sam ti samo iz tog razloga pozeleo svaku srecu za koju mislim da ce ti biti potrebna.Medjutim,ti se vec sada ovde i to samo kao clan ovog foruma,najblaze da kazem,ponasas isuvise preambiciozno i dozvoljavas i sebi i svojim godinama nesto vise nesmotrenosti i samopouzdanja koje prelazi u prepotentnost pa cak i u bezobrazluk i zasigurno sve to,necemo svi mi ovde blagonaklono ni razumeti ni prihvatiti.Ne zanima me vise uopste sta ces ti misliti jer je i meni i vecini nas to potpuno svejedno sta ce takvi koji ovde svrate da istresu neku svoju klinacku pamet iako ne znaju jos ni nos da obrisu,jer NEMAS PRAVA niti ces ga ikada ovde dobiti ,da cak ni slucajno a narocito ne smisleno, unizavas rad ovog foruma ili bilo kog clana ovog foruma, jer tvoja opaska da ce se na tvom tamo nekom sajtu pisati samo istina a ne filovane lazi kao na drugim forumima,jeste bezobrazna i vredja i mene a verujem i vecinu ostalih clanova koje si namerno ili ne,ovde nazvao lazovima.
Srecno ti bilo "baca" i ne zanima me ni ubuduce misljenje takvih clanova ovog foruma,a svaku ti srecu zelim sa tim tvojim forumom i gazdovanjem na njemu.Ziv bio.
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 3547
Datum upisa : 17.02.2012
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od becks89 Pon Jul 09 2012, 14:18

Ja ne znam šta ti imaš protiv mene,možda ti smeta nešto,ali to me uopšte ne zanima...Kao prvo nedopuštam ti da me vređaš da i da me ponižavaš,to što sam želeo saradnju sa vama je očigledno nekima trn u oku,ja nisam nikoga naterao niti sam molio niti ponižavao ovaj forum... Cilj je bio da vi kao specijalizovani foruma za kamione dobijete ravnopravnu ulogu na sajtu vezanom za transport(jer je kamion transportno sredstvo ravnopravno autobusima i ostalom)..To dovoljno govori da vas ja ne smatram nižom klasom kako ti ovde pišeš i da vas ja ponižavam,jer sam kao prvo želeo da unapredim vaš rad ,davši vam besplatno mesto na sajtu koje bi uređivali plus ravnopravni status kategorije kamioni koje nigde nema sem kod vas,što je donekle i logično Smile A to da sam ja mališa i da je to za mene pre ambiciozno nisi ti validan da to ocenjuješ,moj rad tek treba da se vidi...A napraviti sajt nije neko španska serija,naročito nije ako se sa tim baviš od malih nogu+ plus ideš i u školu vezano za to i slične stvari.Pod filovanim lažima nisam smatrao ovaj forum,već ostale forume na kojima se iznošenje istine nagrađuje banovima , opomenama i sl. što su neki članovi ovog foruma okusili i na svojoj koži,a sad da sam ja ovde došao da se istresem na nekoga ,to tek prelazi u granicu filovanja popularnu na drugim forumima...Ako želim saradnju sa vama to znači da sam prepotentan,bezobrazan i da sam došao da se istresem znači neko ti pogrešno puni glavu....ja se izvinjavam što sam tebi trn u oku,i što sam želeo saradnju sa vama (SA NAJBOLJOM NAMEROM) jer sam vas na taj način "UGROZIO"... Veliki pozdrav s moje strane ubuduće neću smetati i jako mi je žao što je pokušaj saradnje ovako protumačen..:Veliki pozdrav,i zahvaljujem se na dosadašnjoj saradnji Exclamation

becks89

Broj poruka : 23
Datum upisa : 07.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Aleksandar Pon Jul 09 2012, 14:31

Nemamo mi nista protiv tebe, ali vidi to ovako, sutra dan imaces 400, 500 pa i vise clanova i da li ti stvarno mislis da se nece naci neki profa, plex, cone, i oni likovi sto smaraju gosn Nedeljka, koji smatraju da su kamioni, vozaci kamiona niza rasa, i koji ce krenuti nesto da pametuju, pisaju uz vetar tipa "fali brisac na autobusu" cini mi se na Simplonovom autobusu i tome posvetili citave 3 strane. Vecina ovde se jednom opekla tamo i nece niko da dva puta ponovi istu gresku. Kada to napravis okaci ovde link, mozes da se izreklamiras, to ti niko ne brani.
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od becks89 Pon Jul 09 2012, 14:33

Meni je cilj da imamo forum kao vaš,da možemo da se družimo a ne da se proseravamo da li na busu fali zavesa i sl.. A veruj mi dok god oni imaju pozicije na autobusi.net neće se odvojiti,a naročito dok mogu da se ponašaju onako kako se ponašaju sad Smile

becks89

Broj poruka : 23
Datum upisa : 07.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od najsporiji Pon Jul 09 2012, 16:54

...Dusane ,nemam ni namere ni potrebe da zatezem stvar i napisao sam samo ono sto sam u datom momentu procitao,protumacio i jedino moguce shvatio.Mozda ti godine i (ne)iskustvo jos uvek to ne dozvoljavaju,ali moras ili bi makar trebao da shvatis da protiv tebe licno zaista nemam nista jer te uopste ni ne poznajem i sta bih ja to imao protiv tebe bas odjednom i iz cista mira?Ne podnosim nadmen stav nevaspitane i bezobrazne dece od 12,15,17 godina koji sebi daju za pravo da nas puno starije koji po godinama roditelji svima mozemo da budemo,ovde lupaju cvrge,prosipaju neko svoje znanje i jos se Boga ti vredjaju kada im se na nesto lose ukaze???To sta si ti mislio je tvoja stvar i da imas toliko iskustva kojim se ovde hvalises,shvatio bi jos pre nekoliko dana posle tvog prvog posta ovde,raspolozenje svih nas za tvoj predlog.
Ako nisi shvatio eto sada ti kazem,ne ti meni nego ja tebi jer takvima necu dopustiti da se prema meni ili bilo kome starijem ovde na ovom forumu, tako ponasate i pokusao sam da ti na jedan lep nacin ukazem kako stvari stoje ovde ali tvoje iskustvo a ja kazem NEISKUSTVO, ne dozvoljava ti da shvatis to sto treba nego se jos ljutis i meni ili nekome drugome bi ti da ovde odrzis lekciju.To sta si mislio to je tvoja stvar pisem i izjasnjavam se na osnovu onoga sto si ti kao novi clan napisao jer smo pre nedelju imali ruzno iskustvo sa novim i po godinama tebi jednakim clanom foruma.Sinak,prostim i tebi prihvatljivim jezikom da ti kazem,nisi ni meni niti bilo kome trn u oku ,naprotiv uvek su dobra i lepo vaspitana deca najdrazi i najvredniji clanovi ovde i to jednako vazi i za tebe, ali ne bas i za tvoj vokabular.
Nadam se da si me dobro razumeo i sada ti bez zezanja kazem,zelim ti stvarno srecu na tvom forumu i nadam se da ces tamo biti ,kako ti rece,dobar i uspesan glavesina i krajnje dobronamerno pisem i upucujem ti savet,da je osim zelje i ideje, za svaki kvalitetan forum potrebno i kvalitetno clanstvo i to u svemu a ne u samo u fotografisanju pokretnih ili nepokretnih predmeta.Ovaj forum ovde sve to ima i tebi cestitam sto si i ti jedan od onih koji su to prepoznali.
Ziv bio Dusane i svako ti dobro decace zelim i u skoli i u vanskolskim aktivnostima. drinks
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 3547
Datum upisa : 17.02.2012
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Gost Čet Jul 12 2012, 16:40

Evo mene da opet smaram administraciju sa nekim glupostima ali vrijedi pokusati. Posto ovih dana vidim da se gomilaju Bugraski prevoznici. Ja predlazem da i oni dobiju veliku temu (kao i Hrvtaski Makedonski itd,itd) A ako je adminu mrsko da vodi prevoznike iz Bugarske ja cu ih rado voditi. Nadam se da nisam ispao clown

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Aleksandar Čet Jul 12 2012, 17:08

Ne, naravno da ne smaras uvek pitaj sve sto te interesuje. Evo ovako licno mislim da nema potrebe, bugari se ne gomilaju bice nagomilani kada se desi situacija kao sam temama o slobodnom vremenu Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 3782987645 Salu na stranu, jos uvek nema potrebe za time bicemo samo prenatrpani i otvarace se teme za svakog prevoznika, a niko od nas nece imati priliku da ga uslika negde. Ti mozes i da ih stavljas i po proizvodjacima. Vec sada je tesno evo na primer u temi o Crnogorcima samo 2 prevoznika, isto tako i Makedonci se kotiraju. Pozdrav i hvala na razumevanju. drinks
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Gost Čet Jul 12 2012, 17:22

Nije problem ja sam samo predlozio. A sto se tice crnogoraca i nemaju nesto velikih firmi one koje ja znam su Lukana,RedMontenegro a Makedonci dobijaju teme pomalo Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Aleksandar Čet Jul 19 2012, 18:39

hahahha molio bih clana Igora Radakovica ovde potpisanog kao iggy da me odblokira na Facebook-u, blokirao me u pola recenice, pa sam ostao nedorecen. Dakle gospodine Radakovicu preporucio bih vam jednu bolnicu u jednom mestu kod Nisa, jer Vi bas i niste sasvim sami. Ali to cemo kad se vratite sa vaseg puta iz "Barselone". Osim kradje slika i vasih nebuloza sa facebook-a, citao sam i vase gluposti i u grupi EX-Yu kamioni. Daleko bilo koji mozak Vi imate i sta sve mozete da smislite, tako da imam utisak da sa Vasim mozgom nije sve bas kako treba. Pozdrav.
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od OGNJEN-OGI Čet Jul 19 2012, 18:48

Ma pusti budalu....svakakvih kretena ima...pored njega ima još dosta likova sa facebooka koji uveliko kradu slike sa ovog foruma...kreteni...
OGNJEN-OGI
OGNJEN-OGI

Broj poruka : 4679
Datum upisa : 29.04.2012
Godina : 27
Lokacija : Novo mesto, SLO

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od zeljko Čet Jul 19 2012, 21:16

Ko zna koliko je ovde pokrao slika? Odmah za sankcionisanje.
zeljko
zeljko

Broj poruka : 887
Datum upisa : 04.03.2012
Godina : 45
Lokacija : Obrenovac

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od stralis3 Ned Jul 29 2012, 21:35

Sad sam na profilu tog indijanca video da je postavio sliku one Scanie R 500,Cuperak iz Lukiceva,a toliko je bio je bio nepismen da je napisao Cuperko... Ne vezano za ovo,mislim da bi Predsednik Rade i Toma mogli malo da uticu na one clanove sto se nisu predstavili da to ucine! Forum nam je sve brojniji i to je za pohvalu,ali s vremena na vreme vidim po neko novo ime dole,a kad udjem u Predstavljanje clanova,njih nigde nema... Predsednice,dejstvuj!!! puca
stralis3
stralis3

Broj poruka : 2064
Datum upisa : 03.05.2012
Godina : 34
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od siera Ned Jul 29 2012, 21:47

To admin treba da reguliše kroz program i ostavi recimo rok od registracije mesec dana da se oglase ili nešta slično pa ako se ne pojave medju vremeno poslati im obaveštenje pa opet ostaviti neki rok i onda brisati iz članstva ako ih baš nema može biti da neko nije tu da nema komp i sl mislim da će biti malo preglednija situacija mada nemamo baš puno redovnih članova možda trećina
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od stralis3 Ned Jul 29 2012, 21:49

Tako jr...kontam da ima i onih koji imaju lazni profil,nista ne pisu,ali poziciju clana koriste da osmatraju kuckanje u slobodnom vremenu i slicno... Mozda zvucim kao Cvorovic iz Balkankog spijuna,ali mislim da i toga imamo!
stralis3
stralis3

Broj poruka : 2064
Datum upisa : 03.05.2012
Godina : 34
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od siera Ned Jul 29 2012, 21:56

Verovatno da ima, admin neka pošalje obaveštenje najstarijim ne aktivnim i neka krene redom
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od najsporiji Ned Jul 29 2012, 22:05

....vrlo zanimljivo i stvarno bi po tom pitanju nesto pod hitno putem p.p. administracija to trebala da razjasni i dogovori nacin za obavezno predstavljanje svih novih clanova,cisto zbog lepog vaspitanja i domacinske dobrodoslice,a i valja se tako pa makar nas takvi sve nas ovde prozvali Cvorovicima.
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 3547
Datum upisa : 17.02.2012
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 7 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 23 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu