Truck.Serbianforum.Info
Da bi videli celi sadrzaj foruma morate se registrovati...

Predlozi, kritike, pohvale

Strana 21 od 23 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od 私はマイケルです taj Čet Apr 18 2013, 13:20

Da li se ti praviš blesav ili si samo bezobrazan? Imaš moj post gde ti lepo piše da idem u ilegalu,što znači da sam ulogovan ali se ne pojavljujem na forumu,dok ne odlučim da li ću se vratiti ili neću. Pročitaj šta je i kada napisano. Ja sam prvi rekao i bunio se protiv toga što je enes prozivao i napao Radeta a ne što je rekao da ide pa se vraća. Da nije Ognjen primetio i konstatovao da se enes vratio ja ne bih ni primetio. Zato sam ja napisao da neću da me neko pravi budalom, a ti si posle toga reagovao da hoćeš da gasiš forum.
Ja nikada nikog nisam zavlačio i lagao ovde na forumu a ni u svom privatnom životu.
Ti pričaš jedno,ja pričam drugo. Ja ti ponavljam još jednom pošto ti ili ne znaš da čitaš sa razumevanjem ili si namerno bezobrazan i iskrivljuješ ono što je napisano ovde. Ja sam ulogovan non-stop,ali na forumu nisam bio od onoga trenutka kada si pljuvao po LJubi-Konvoju,sve do pre neki dan kada sam obavešten da si nas prozivao u negativnom kontekstu: Vuk Branković. Ja povremeno dolazim do Interneta i nemam priliku da sve ispratim ali na ovaj forum nisam ulazio sve do danas,kada sam došao da ti obrazložim svoj stav prema tebi i forumu. Ja sam tebe cenio i poštovao sve do onog trenutka kada si počeo da se gubiš i da te hoćeš ,te nećeš da gasiš forum. Kap koja je prelila čašu je bila kada si se krajnje bezobrazno poneo prema Ljubi-Konvoju koji ruku na srce može otac da ti bude, po godinama. I ja se sada isključujem sa ovog foruma za sva vremena. Ti mene da prozivaš da sam ja Vuk Branković, a ja ni jednu lošu reč prema tebi nisam rekao.Ja tebe nisam izdao,jer ti nisi Knez Lazar. Tvoji privatni problemi su samo tvoji, ali ako si ti rekao:"Više od godinu dana pričamo da smo kao neka "Porodica", onda je red i da se otvoriš prema toj "Porodici", a ne da ćutiš i posle se još ti nalaziš uvređen kada ti ljudi napuste forum zbog tvog ponašanja. Suviše mi je ispod časti da sa tobom polemišem o bilo čemu jer nisi dostojan toga. Prvo moraš da budeš čovek a posle toga sve ostalo.
Sve najbolje ti želim u daljem životu i radu.
私はマイケルです

Broj poruka : 1776
Datum upisa : 26.04.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mr. Autobus taj Čet Apr 18 2013, 16:16

Ja se ne želim mešati u priču več samo izraziti moje mišlenje... Gašenje ovog foruma bi stvarno bilo bezpotrebno, koliko su svi truda dali da ovaj forum raste, toliko ste vrednog društva slika i informacija skupili i sad da to sve padne u vodu ? Ipak je to jedna teška odluka i puno puta se desi da neko poludi i da se hoće totalno distancirati od foruma i čitavog forumskog društva a onda dva dana kasnije opet dođe kao da nije bilo ništa.... Ovo je stvarno jedinstven i poseban forum i jedini stvarno ovako društveni za koj znam.... Na maltene svim drugima forumima vladaju neki paraziti poput profe i slični i zapovidaju drugima šta će da rade kao vojnike.... Na ovom forumu su puno ljudi stvarno uvideli šta tek znači dobro društvo... zatvarati ovaj forum bi stvarno bilo izrazito šteta, ako se stvarno mora spasti na takav nivo može ga neko drugi preuzeti kao admin ali sigurno ne izbirsati za uvek ovo fantastično mesto... Ako niste mog mišlenja ne mojte me molimte izlajati... Pozz...
Mr. Autobus

Broj poruka : 330
Datum upisa : 21.09.2012

Pogledaj profil korisnika http://transporter.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Aleksandar taj Pet Apr 19 2013, 00:19

Mihajlo nisi u pravu, ne mogu se raspravljati sa tobom, nerviranje mi ne preporucuju, to sto si se ti ljutio sto je Enes los bio prema Radu, a pritom Rade je od mene zahtevao i trazio da Enes ostane. Ja ne shvatam sto si se ti zalio tamo u pricaonici, trebao si Radetu da kazes, njega da napadnes, Rade je stitio Enesa ne ja. I to dal se Enes lose ponasa prema njemu, mene se ne tice, sve dok ga ne vredja, na rasnoj, nacionalnoj, verskoj ili seksualnoj pripadnosti...
Mihajlo evo ako bas ti je to dusevna 'rana, recicu ti Upravu si, uzivaj u zivotu... sve najbolje.. Samo ne zelim baksuziram, ali brte samo se selite od foruma do foruma..svud sastavite po godinu dana i prelazite na drugi.. Ne zaboravi da smo mi Srbi, nikad ne moze se slozimo.. i ako u pocetku izgleda da je sve u nekoj harmoniji, ne zaboravi da ce pre ili kasnije da se raskanta... hahah .. Pozdrav

__________________________________________________________________________________________________
Tudja zeno, sto me ne probudi
svanulo je, poznace me ljudi
ja je ljubim, ona kaze - hvala
dobro ljubis, opet bi' ti dala
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 25

Pogledaj profil korisnika http://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od stralis3 taj Čet Maj 02 2013, 22:11

Ako se Toma slaze u ovom delu foruma bih pozdravio Iliju (Setra :-) ) i Miodraga,dvojicu mladih entuzijasta,inace clanova naseg foruma. Oni su vec neko vreme clanovi naseg foruma i poznati su i sa drugih foruma pre svega po visokom kvalitetu slika,komentara i znanja o samoj materiji. Nas forum se uglavnom dosta oslanja na teme o kamionima,a mislim da ce njih dvojica dati veliki doprinos u delu o autobusima. I zato,ovom prilikom ostalim clanovima,kao ravnopravan clan,upucujem poziv da se pomalo usmerimo i na taj deo,jer znamo i mozemo... drinks

__________________________________________________________________________________________________
...samo ceraj desnom stranom...
stralis3

Broj poruka : 2064
Datum upisa : 03.05.2012
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Aleksandar taj Čet Maj 02 2013, 22:25

Dzisko... na ovome da se aktiviramo ---->>> airbag airbag airbag

ahhhhha ahhhhha

Ma ce se aktiviramo svi.... bez brige...

Aleksandar
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Miodrag taj Čet Maj 02 2013, 23:26

Želim da se zahvalim Milošu na predlogu da budem urednik, i Aleksandru koji je to namestio. Ja ću se truditi, koliko je u mojoj moći, da i dalje doprinosim radu ovog foruma.
Živeli! cheers

Miodrag

Broj poruka : 398
Datum upisa : 07.03.2012
Godina : 22

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od stralis3 taj Čet Maj 02 2013, 23:31

Naravno...imamo i clana Mr.Autobus koji isto dosta prati autobuse i zna o njima. Taj deo smo pomalo zapostavili,a uz nekolicinu vas cemo malo taj segment da podignemo na visi nivo... cheers

stralis3

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od stralis3 taj Čet Maj 02 2013, 23:33

Isto tako,nac clan sa juga,Nikola Aleksic postavlja slike autobusa prevoznika iz juzne Srbije i imacemo punu,zaokruzenu sliku svega novog sto se desava iz sveta prevoznickih firmi nase zemlje!

stralis3

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od aleksic taj Čet Maj 02 2013, 23:35

Hvala Milose trudim se koliko mogu a i kako mi vreme dozvoli
aleksic
Počasni Član

Broj poruka : 1720
Datum upisa : 27.05.2012
Godina : 30

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAN603 3 taj Sub Maj 04 2013, 21:36

Mogu li otvoriti temu prinove ili novi kamioni u firmama jer već imam neke slike prinove . Very Happy
MAN603 3

Broj poruka : 393
Datum upisa : 02.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mr. Autobus taj Sub Maj 04 2013, 21:43

stralis3 ::Naravno...imamo i clana Mr.Autobus koji isto dosta prati autobuse i zna o njima. Taj deo smo pomalo zapostavili,a uz nekolicinu vas cemo malo taj segment da podignemo na visi nivo... cheers

Hvala mada ja ne tražim uredničko mesto iz razloga šta imam svoj forum i stvarno mi mnogo to pravi posao uređivati istovremeno dva foruma pa zato ne interesuje me uredničko mesto... Lepo i drago mi šta tako mislite ali nadam se da me razumete Very Happy cheers drinks drinks A sad pogotovo nešto zadnijh dana mi je forum nešto kao mrtav, ista situacija kao ovaj forum pre nekoliko nedelja Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mr. Autobus

Broj poruka : 330
Datum upisa : 21.09.2012

Pogledaj profil korisnika http://transporter.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAN603 3 taj Ned Maj 05 2013, 14:48

Možemo li malo rašitriti temu sa autobusnim rpijevoznicima jer dok nisam bio na forumu često sam bio na AK Split i imam podosta slika pa ako bi mogli otvoriti zasebne teme . Rolling Eyes
MAN603 3

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od setra :) taj Ned Maj 05 2013, 14:53

Otvorice se teme stavices slike i sta onda? zvrndaju prazne.... Po meni glupo al ajd kako ocete... Rolling Eyes

setra :)

Broj poruka : 288
Datum upisa : 11.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od volvofh13 taj Ned Maj 05 2013, 14:57

Mislim da si bespotrebno otvorio teme i nekim kamionskim prevoznicima iz BiH i CRO...
volvofh13

Broj poruka : 1724
Datum upisa : 17.03.2012
Godina : 20

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAN603 3 taj Ned Maj 05 2013, 15:31

Zašto imam 1000 i nešto slika samo ih nisam sve postavio a od autobusa imam 100-200 i na fotiću sad imam 99 slika . Rolling Eyes
MAN603 3

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od volvofh13 taj Ned Maj 05 2013, 15:44

Cekaj kako imas 1000 slika kamiona neke firme koja ima 2-5 kamiona?
volvofh13

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAN603 3 taj Ned Maj 05 2013, 20:08

1000 slika različitih kamiona u buseva . Rolling Eyes
MAN603 3

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od volvofh13 taj Ned Maj 05 2013, 20:48

Ok to je lepo ali nema potrebe otvarati teme za male prevoznike,cak ni iz Srbije...
volvofh13

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Aleksandar taj Ned Jun 30 2013, 13:39

Kako vam se cini nov baner? Al imate neki predlog ili sugestiju... samo napisite... Razmotricemo... Cool 

Aleksandar
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od volvofh13 taj Ned Jun 30 2013, 14:13

Super je pravo osvezenje...jedino mi se ovaj daf nesto ne svidja,mozda imas neku bolju sliku...
volvofh13

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Aleksandar taj Ned Jun 30 2013, 14:54

jbg nisam imao boljeg dafa.. slabo imam dafove od ovih domacih firmi... ako neko ima.. ali da bude full rezolucija i da nije slika tamna ili mutna.. neka posalje.. i naravno ceo kamion da se vidi.. neka posalje pa ce zamenimo...

Aleksandar
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od autoprevoznik taj Ned Jun 30 2013, 15:16

Baner je ekstra!!!Very Happy Very Happy Very Happy 
autoprevoznik

Broj poruka : 866
Datum upisa : 19.04.2013
Godina : 22

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od OGNJEN-OGI taj Ned Jun 30 2013, 15:42

Duboko razočaran jer nema DAMMIL-ovog MP3 Crying or Very sad  ahhhhha ahhhhha  šalim se, šalim, dobar je baner drinks drinks 

OGNJEN-OGI

Broj poruka : 4679
Datum upisa : 29.04.2012
Godina : 21

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od volvofh13 taj Ned Jun 30 2013, 19:49

volvofh13

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Aleksandar taj Ned Jun 30 2013, 20:18

Probao ne moze.. zbog neba..

Aleksandar
Admin

Nazad na vrh Ići dole