Truck.Serbianforum.Info
Da bi videli celi sadrzaj foruma morate se registrovati...

Join the forum, it's quick and easy

Truck.Serbianforum.Info
Da bi videli celi sadrzaj foruma morate se registrovati...
Truck.Serbianforum.Info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vozni park Gligi/MG international

+12
MAN603 3
nikipiki
Mr. Autobus
aleksic
KristyScania
najsporiji
Aleksandar
bokiliks
gprt
Sotir
siera
Gligi
16 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od Gligi Uto Nov 13 2012, 00:38

Meni poslao prijatelj iz Nemacke, a verovatno imaju i ovde u predstavnistvu ponudu raznih akcesoara.
Gligi
Gligi

Broj poruka : 198
Datum upisa : 03.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od Sotir Uto Nov 13 2012, 01:20

Izgledaju odlicno Smile ,svi kamioni koje si postavio su stvarno prelepi.Da li mozda znas da li su majorete imale neke kamione,ja sam kao klinac imao jednog Volvoa slepera?
Sotir
Sotir

Broj poruka : 1855
Datum upisa : 10.02.2012
Lokacija : Pancevo

Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od Gligi Uto Nov 13 2012, 01:47

Hvala druze Smile Jesu, imaju i dan danas. Mogu da se kupe kod nas po ovim vecim marketima i prodavnicama igracaka. Imao sam i ja par F16 od njih.
Gligi
Gligi

Broj poruka : 198
Datum upisa : 03.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od Gost Uto Nov 13 2012, 06:52

Superrr gligi :DDDD

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od KristyScania Uto Nov 13 2012, 17:29

"dvojka" je bas lep model Very Happy
KristyScania
KristyScania

Broj poruka : 83
Datum upisa : 02.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od Gligi Sre Nov 28 2012, 14:48

Malo Willi Betz-a Very Happy

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 IMAG0467

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 IMAG0468

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 IMAG0469

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 IMAG0473

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 IMAG0474

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 IMAG0476
Gligi
Gligi

Broj poruka : 198
Datum upisa : 03.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od aleksic Sre Nov 28 2012, 21:56

wow supeerr :aplauz: :aplauz: :aplauz:
aleksic
aleksic
Počasni Član

Broj poruka : 1720
Datum upisa : 27.05.2012
Godina : 36
Lokacija : Vladicin Han

Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od Aleksandar Sre Nov 28 2012, 23:16

Auu stvarno predvno......
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od Gost Sub Dec 01 2012, 06:48

Super... Very Happy Posto MP4?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od Gligi Sub Dec 01 2012, 12:29

Hvala drugari Very Happy

Ne prodajem nista, fan sam Willi Betz-a Very Happy Okacicu jos njihovih modela Smile
Gligi
Gligi

Broj poruka : 198
Datum upisa : 03.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od Mr. Autobus Sub Dec 01 2012, 12:47

Nisu dobri nego predobri Cool supeerr drinks
Mr. Autobus
Mr. Autobus

Broj poruka : 330
Datum upisa : 21.09.2012

http://transporter.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od najsporiji Sub Dec 01 2012, 14:10

.....svaka ti cast Gligi za kolekciju,extra,ali stvarno extra. :aplauz: :aplauz: :aplauz:
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 3547
Datum upisa : 17.02.2012
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac

Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od Gligi Ned Jan 20 2013, 11:04

Evo jos Betz-a Very Happy

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 IMAG0204

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 IMAG0202

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 IMAG0201

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 IMAG0197

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 IMAG0154

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 IMAG0157

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 IMAG0156
Gligi
Gligi

Broj poruka : 198
Datum upisa : 03.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od nikipiki Ned Jan 20 2013, 11:42

Svaka cast !!! Divna kolekcija !!! Na brzinu sam pregledao klinci skacu oko mene ako vide nagrabusio sam trazice odmah da im kupim nesto slicno !!! haha supeerr supeerr supeerr supeerr supeerr
nikipiki
nikipiki

Broj poruka : 416
Datum upisa : 09.02.2012
Godina : 47
Lokacija : Koceljeva, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od siera Ned Jan 20 2013, 12:03

Gligi ::Malo Willi Betz-a Very Happy

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 IMAG0467

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 IMAG0468


Jel bi možda trebalo ukomponovati modele po godištima mislim na recimo tegljač i prikolicu, jel ova varijanta prikolica je mnogo starija od tegljača i tu se mimoilaze, za ovu prikolicu bi odgovarao NG
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od Gligi Ned Jan 20 2013, 14:33

nikipiki ::Svaka cast !!! Divna kolekcija !!! Na brzinu sam pregledao klinci skacu oko mene ako vide nagrabusio sam trazice odmah da im kupim nesto slicno !!! haha supeerr supeerr supeerr supeerr supeerr

Hahaha hvala Smile Pa bogami ako su još mali, nije ovo za njih jer je dosta osetljivo, tako da bi generalna morala vrlo brzo da se radi Very Happy
Gligi
Gligi

Broj poruka : 198
Datum upisa : 03.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od Gligi Ned Jan 20 2013, 14:41

siera ::

Jel bi možda trebalo ukomponovati modele po godištima mislim na recimo tegljač i prikolicu, jel ova varijanta prikolica je mnogo starija od tegljača i tu se mimoilaze, za ovu prikolicu bi odgovarao NG

Ova hladnjača i jeste došla uz NG, nego sam ja tu malo menjao raspored Smile Ma kod nas balkanaca sve može, ovaj sa SK je neki Bugarin Very Happy
Gligi
Gligi

Broj poruka : 198
Datum upisa : 03.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od siera Ned Jan 20 2013, 15:01

Vidim da je drugačiji raspored vozila i kombinacija
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od MAN603 3 Pon Feb 04 2013, 15:56

S Autobusi.net Kolekcija Gligi . Gligi bi li prodao ovog axora i kipericu ? Very Happy

https://2img.net/h/i46.photobucket.com/albums/f111/Gligi_88/IMAG0213.jpg
MAN603 3
MAN603 3

Broj poruka : 393
Datum upisa : 02.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od Gligi Pon Feb 04 2013, 15:59

Axora ne prodajem, a kadu sam vec prodao Smile
Gligi
Gligi

Broj poruka : 198
Datum upisa : 03.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od MAN603 3 Pon Feb 04 2013, 17:28

Gligi ::Axora ne prodajem, a kadu sam vec prodao Smile

A možeš li dati kod axora on dolazi u kompletu sa sivom kipericom i kod ove pplave kiperice ? Very Happy
MAN603 3
MAN603 3

Broj poruka : 393
Datum upisa : 02.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty re

Počalji od vula Sub Mar 02 2013, 23:34

Druze jel prodajes ovo?
vula
vula

Broj poruka : 405
Datum upisa : 07.02.2013
Godina : 27
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od Dean Ericsson \8/ Uto Jul 02 2013, 13:34

Gligi ::
Sotir ::Gligi da li mozes da kazes po tvojoj oceni kojeg su kvaliteta ove igracke?

E pa vidis u tome je caka, ovi kamioncici se ne smatraju za igracke vec za originalne modele pravih kamiona uradjenih u manjoj razmeri. Na kutiji pise: verodostojni model uradjen u maloj razmeri za odrasle kolekcionare. Nije za decu ispod 14 godina! :)Znaci u ovom segmentu tj. u ovoj razmeri 1:87 i za modele evropskih kamiona Herpa je broj jedan definitivno. To je Nemacka firma osnovana 1949 god. prvi model kamiona u razmeri 1:87 su izbacili 1980 god. I za razliku od ostalih fabrika modela, oni svoje modele i dan danas proizvode u nemackoj, dok su ostali svoju proizvodnju prebacili u Kinu. Zato na kutiji pise, bas naznaceno: Made in Germany! Otuda je i cena malo vislja Wink



najsporiji ::..... bas sam sa velikim  zadovoljstvom odgledao ove makete i jedino sto mogu da kazem to je ,fenomenalni su,prelepi. :aplauz: :aplauz:  :aplauz:

Hvala druze, kacim jos Smile

Tako je, ovo nisu igracke vec ozbiljni modeli! Herpa ima najbolji kvalitet, moze se videti uporedjivanjem Herpine Skanije i ostalih, a cene su priblizno iste, i plus za Herpu je MADE IN GERMANY.

Herpa Scania serija 4:
Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Herpa_Scania
Tekno Scania serija 4:
Vozni park Gligi/MG international - Page 2 IMG_3051
WSI Scania serija R2 (nisam nasao seriju 4)
Vozni park Gligi/MG international - Page 2 WSI_DarkDiamond

Tekno i WSI su holandske firme, proizvodnja im se bazira u Kini, a posebni su po tome sto osim klot kamiona prave i replike pravih showtruck-ova. (Na slici gore se vidi 164 od Patrick vd Hoeven-a). Nego da ne idem vise u off..

@Gligi: Svaka cast na kolekciji!

Dean Ericsson \8/

Broj poruka : 8
Datum upisa : 01.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od levic'97 Sub Jul 20 2013, 14:42

Gligi ::

Jel mozes da postavis neki link gde si narucivao ove kamione..?

levic'97

Broj poruka : 2
Datum upisa : 20.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od Srdjan Radovanov Pon Jul 22 2013, 08:44

Dean što je govorio je tačno, ali izostavljeno je dosta toga bitnog, kao da je bez kontexta, Herpa ok, 1:87 standrad. Kada govorimo o Tekno ili WSI to je druga priča, Tekno radi isključivo i samo isključivo u razmeri 1:50 i kvalitet je daleko daleko bolji od prethodno pomenutog, ali je cena i takva, prosečan model je oko 100 i koji euro. WSI je poznat po 1:50 razmeri i sličnog je, za nekog boljeg za nekog možda lošijeg kvaliteta od Tekno, cene su tu negde, WSI je koji euro povoljniji, ali WSI radi i paletu 1:87 u jednom manjem broju i ta razmera je cenovno kao i Herpa. Ono što karakteriše 1:50 Tekno i WSI je to što je to veran izgled pravog kamiona, ide u detalje gde se fabrički daje i registarski broj, te svako obeležje realnog vozila. Fascinantno je koliko je verno. Ja posedujem 1 Tekno model.

Srdjan Radovanov

Broj poruka : 15
Datum upisa : 08.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Vozni park Gligi/MG international - Page 2 Empty Re: Vozni park Gligi/MG international

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu