Truck.Serbianforum.Info
Da bi videli celi sadrzaj foruma morate se registrovati...

Join the forum, it's quick and easy

Truck.Serbianforum.Info
Da bi videli celi sadrzaj foruma morate se registrovati...
Truck.Serbianforum.Info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

+13
aleksic
bokiliks
RADE
Aleksandar
volvofh13
najsporiji
Mr. Autobus
Sotir
OGNJEN-OGI
stralis3
siera
私はマイケルです
nikipiki
17 posters

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od nikipiki Sub Feb 02 2013, 11:18

Evo da pokusam i ja da napisem jednu reportazicu !!! Krenuli smo u pet ujutro iz koceljeve ka SR. Mitrovici stigli oko pola sedam na utovar. Vozi se smoki ,palenta, kornflex i malo kukuruznog brasna sve u svemu negde oko 8 t. tereta.
nikipiki
nikipiki

Broj poruka : 416
Datum upisa : 09.02.2012
Godina : 47
Lokacija : Koceljeva, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od nikipiki Sub Feb 02 2013, 12:29

vaga Mitrovica utovar
[You must be registered and logged in to see this link.]
nikipiki
nikipiki

Broj poruka : 416
Datum upisa : 09.02.2012
Godina : 47
Lokacija : Koceljeva, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od nikipiki Sub Feb 02 2013, 13:20

Ovog makedonca smo cekali da natovari bio je pre nas uhvatio covek povratnu za Skoplje!![You must be registered and logged in to see this link.] konacno utovar[You must be registered and logged in to see this link.]
nikipiki
nikipiki

Broj poruka : 416
Datum upisa : 09.02.2012
Godina : 47
Lokacija : Koceljeva, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od nikipiki Sub Feb 02 2013, 13:54

Dolazak na terminal Mitrovica. [You must be registered and logged in to see this link.] Na terminalu smo papire resili za sat vremena ali smo posle 3 sata cekali fito ,prokletog doktora. a za to vreme slikanje , kafenisanje ... a i moja dovitljivost za slikanje jer vecini nije do slikanja svojih masina . Bila je i vozacica iz dunisa ali mi nije dozvolila slikanje iako sam je ubedjivao da je to da pokazem svojoj zeni ,zenu kamiondziju. LJudi popizdeo sam internet me ubi 2 sata postavlja jednu sliku pokusacu kasnije uglavnom imam oko 60 slika BICE ZANIMLJIVO!!! cheers
nikipiki
nikipiki

Broj poruka : 416
Datum upisa : 09.02.2012
Godina : 47
Lokacija : Koceljeva, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od 私はマイケルです Sub Feb 02 2013, 13:55

:aplauz: to majstore, :raz041:
私はマイケルです
私はマイケルです

Broj poruka : 1776
Datum upisa : 26.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od siera Sub Feb 02 2013, 14:04

A imaš i ženu da ti pomogne oko reportaže, obećaj joj da ćeš je voditi na kafu prve prilike i neka ti to očuka dok ti piješ pivce haha haha haha
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od stralis3 Sub Feb 02 2013, 14:11

Sale,vidim Micic pise na Tegejcu...ima li taj prevoznik neke veze sa MiG transom iz Koceljeve,slican je natpis?!
stralis3
stralis3

Broj poruka : 2064
Datum upisa : 03.05.2012
Godina : 34
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od stralis3 Sub Feb 02 2013, 14:13

nikipiki ::Dolazak na terminal Mitrovica. [You must be registered and logged in to see this link.]


Ovog plavog Stralisa su uhvatili ranije Sotir i Zeljko,cest gost kod nas na forumu
stralis3
stralis3

Broj poruka : 2064
Datum upisa : 03.05.2012
Godina : 34
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od OGNJEN-OGI Sub Feb 02 2013, 14:36

Zanimljivo, da nije ta ženska iz Dunisa vozila kontejner? Smile
OGNJEN-OGI
OGNJEN-OGI

Broj poruka : 4679
Datum upisa : 29.04.2012
Godina : 27
Lokacija : Novo mesto, SLO

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od nikipiki Sub Feb 02 2013, 16:02

siera ::A imaš i ženu da ti pomogne oko reportaže, obećaj joj da ćeš je voditi na kafu prve prilike i neka ti to očuka dok ti piješ pivce haha haha haha
Hvala druze na savetu, njoj je dosadilo cukanje ali sam joj obecao kafu u kabini na plinu i jednu prospavanu noc u kamionskom krevetu pa cemo da vidimo dal ce mi onda pomoci haha haha haha
nikipiki
nikipiki

Broj poruka : 416
Datum upisa : 09.02.2012
Godina : 47
Lokacija : Koceljeva, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od nikipiki Sub Feb 02 2013, 16:06

stralis3 ::Sale,vidim Micic pise na Tegejcu...ima li taj prevoznik neke veze sa MiG transom iz Koceljeve,slican je natpis?!
Ne. Ali rade zajedno dele ture kad ko moze da odradi . Obadvojica voze uglavnom za milsped iz rauha a onda hvataju povratne sa raznih destinacija, mada MIG TRANS radi i kiperske poslove ,rade i ugalj iz kolubare za sindikate .
nikipiki
nikipiki

Broj poruka : 416
Datum upisa : 09.02.2012
Godina : 47
Lokacija : Koceljeva, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od nikipiki Sub Feb 02 2013, 16:12

OGNJEN-OGI ::Zanimljivo, da nije ta ženska iz Dunisa vozila kontejner? Smile
DA kontejner sa crnim MAN om tga . Bila je malo ne raspolozena imala je kvar na slepi nije jos se podigao zadnji jastuk !!! Onako ima je pravi sofer haha
nikipiki
nikipiki

Broj poruka : 416
Datum upisa : 09.02.2012
Godina : 47
Lokacija : Koceljeva, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od Sotir Sub Feb 02 2013, 16:35

Kada je velika onda ne valja,kada je sitna ni to nije dobro,tebi bre covek ne moze da ugodi ahhhhha ahhhhha ahhhhha .
Sotir
Sotir

Broj poruka : 1855
Datum upisa : 10.02.2012
Lokacija : Pancevo

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od Mr. Autobus Sub Feb 02 2013, 17:11

Veliki BRAVO za slike!! Shocked supeerr supeerr drinks
Mr. Autobus
Mr. Autobus

Broj poruka : 330
Datum upisa : 21.09.2012

http://transporter.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od najsporiji Sub Feb 02 2013, 18:09

.....bravo Sale i samo gruvaj te slike ovde , da barem vidimo sve sa te ture i nemoj k'o "neki" da izostavis sve one koje se svrcakju uz put haha haha haha haha haha
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 3547
Datum upisa : 17.02.2012
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od nikipiki Sub Feb 02 2013, 18:45

Jedna savrsena masina!!![You must be registered and logged in to see this link.] actros u kojem sam sedeo vozac me malo pustio da uzivam u enterijeru te kabine a ja ko dete u liftu istopio se od srece[You must be registered and logged in to see this link.] da slikam malo i kolegu koji me je poveo , otisao po papire u kamion a ja skljoc!!![You must be registered and logged in to see this link.]
nikipiki
nikipiki

Broj poruka : 416
Datum upisa : 09.02.2012
Godina : 47
Lokacija : Koceljeva, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od nikipiki Sub Feb 02 2013, 18:56

A sad za mene premijera prvi put u zivotu vidim ovakvu masinu pa sam joj posvetio malo paznje mack iz Vlasenice 620 ks. godiste 94. presao oko 400 h.km. jedna rucica menjaca kazu da ih ima i sa dve vozac kaze da je sve original da nista nije budzeno[You must be registered and logged in to see this link.] zanimljiv raspored prednje osovine skroz napred[You must be registered and logged in to see this link.] malo unutrasnjosti potrudio sam se na brzinu[You must be registered and logged in to see this link.]
nikipiki
nikipiki

Broj poruka : 416
Datum upisa : 09.02.2012
Godina : 47
Lokacija : Koceljeva, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od nikipiki Sub Feb 02 2013, 19:00

[You must be registered and logged in to see this link.] pa sad malo kontejnera!!! cheers cheers cheers [You must be registered and logged in to see this link.]
nikipiki
nikipiki

Broj poruka : 416
Datum upisa : 09.02.2012
Godina : 47
Lokacija : Koceljeva, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od nikipiki Sub Feb 02 2013, 19:10

sad malo predsednikovih cacana [You must be registered and logged in to see this link.] malo i kafenisanja sa kolegama na vozackom je vozac mack a na stepeniku stoji predsednikov zemljak vozi volvo 12 sa predhodne slike[You must be registered and logged in to see this link.] kolege sam slikao iz namere da docaram soferski zivot pri cekanju na terminalima utovarnim i istovarnim mestima .... a sad obavestenje da se kiosk na terminalu u mitrovici sredjuje i da ce biti kafa sendvica i svih ostalih djakonija palo je generalno pranje SVAKA CAST!!![You must be registered and logged in to see this link.]
nikipiki
nikipiki

Broj poruka : 416
Datum upisa : 09.02.2012
Godina : 47
Lokacija : Koceljeva, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od najsporiji Sub Feb 02 2013, 19:20

....odlicne su ti slike mada je terminal bio neuobicajeno prazan a ono najvaznije, konacno se neko setio da malo uredi ovaj kiosk tj. mini restoran gde obicno po malo blejimo dok cekamo papire.Pokusacu negde da pronadjem slike ove dizalice uzete na pozajmicu iz luke Rijeka , kada je bila demontirana i spakovana za transport ka Mitrovici jer znam da smo to nas nekoliko slikali. drinks
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 3547
Datum upisa : 17.02.2012
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od siera Sub Feb 02 2013, 19:21

Ha ha Ivica pandur saobraćajac iz davnih godina, nešta mi onaj Mack totalno sumnjiv što se tiče snage mislim 400 ks da mu je zadnja mera, osečen diferencijal, skraćen, fuler merač a osovina napred taj sistem su preuzeli prilikom projekta Magnuma
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od nikipiki Sub Feb 02 2013, 19:26

siera ::Ha ha Ivica pandur saobraćajac iz davnih godina, nešta mi onaj Mack totalno sumnjiv što se tiče snage mislim 400 ks da mu je zadnja mera, osečen diferencijal, skraćen, fuler merač a osovina napred taj sistem jsu preuzeli prilikom projekta Magnuma
Da cuo sam od kolega da je Ivica bio policajac meni licno je veoma zanimljiv sa njim nikad nije dosadno cuo sam da cesto dok ceka pece palacinke ahhhhha ahhhhha ahhhhha ZA mack neznam tako mi je vozac ispricao ja se u to slabo razumem da bih pohvatao neke detalje
nikipiki
nikipiki

Broj poruka : 416
Datum upisa : 09.02.2012
Godina : 47
Lokacija : Koceljeva, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od siera Sub Feb 02 2013, 19:32

Ma dobro, nego to su šoferske priče i naslušao sam ih se mnogo pa danas kada ih čujem odmah odbacim 90% a onaj ostatak može biti da ima neke veze. Poslao Ja Ivicu pre 4-5 godina sa mojim Stralisom za Italiju kad zvoni tel ujutru u 4h vidim Ivica, Ja se preseko u p.m. Ivo ti stao u SLO na Lomu da popije kafu vratio se da upali Stralisa kaže neće vergla ko lud napisao CODE i ne zna šta je, Ivo dodješ mi reko ručak zameni ključ u bravi, zameni ključ kad kamion vrmmmmm. Jedan ključ je kod i označen je a drugi oblikom isti ali bez koda daje kontakt, otključava sve radi al ne može da upali svega ima. Gde je otišao Ivica idu dosta za MK nisma ga video ima mesec i više
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od nikipiki Sub Feb 02 2013, 19:37

Otisao je za Makedoniju vozi neku oblovinu oraha ako sam dobro shvatio !!! Dobar je lik !!! drinks
nikipiki
nikipiki

Broj poruka : 416
Datum upisa : 09.02.2012
Godina : 47
Lokacija : Koceljeva, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od siera Sub Feb 02 2013, 19:40

Pretpostavio sam da je otišao za MK
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu