Truck.Serbianforum.Info
Da bi videli celi sadrzaj foruma morate se registrovati...

Join the forum, it's quick and easy

Truck.Serbianforum.Info
Da bi videli celi sadrzaj foruma morate se registrovati...
Truck.Serbianforum.Info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuroStar/EuroTech

+19
mercedes 1848 mega space
setra :)
zeljko
KristyScania
Mladen990
gprt
seljo
volvofh13
Sotir
Goran G.
MAN603 3
OGNJEN-OGI
najsporiji
aleksic
stralis3
私はマイケルです
siera
vule
Aleksandar
23 posters

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od stralis3 Uto Okt 09 2012, 16:21

Aleksandar ::Al ima EuroStar sa euro3 motorom?

Imaju Tomo,to su oni Cursor motori sa 430 i 480 konja,ali radili su se i kao Euro 2...kako samo zvizdeeeeeeeee! zvizduk zvizduk zvizduk
stralis3
stralis3

Broj poruka : 2064
Datum upisa : 03.05.2012
Godina : 34
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od Goran G. Uto Okt 09 2012, 19:10

moj ima 420 ks i ide kao vetar a potrosnja je od 28 litara ako saltam na 1200 obrtaja a ako malo stisnem hoce i 38 litara da potrosi.u voznji ga drzim na oko 900 do 1100 obrtaja,to se sve podrazumeva sa tovarom od 25 tona :kamion
Goran G.
Goran G.

Broj poruka : 359
Datum upisa : 14.08.2012
Lokacija : sombor

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od stralis3 Uto Okt 09 2012, 20:04

Ma azdaja...cuo sam da uzbrdo vuce kao blesav,da za sobom ostavlja mnoga zvucnija imena!
stralis3
stralis3

Broj poruka : 2064
Datum upisa : 03.05.2012
Godina : 34
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od Goran G. Uto Okt 09 2012, 20:16

to je istina ali dole idem u 1 sporoj,to je mana Sad
Goran G.
Goran G.

Broj poruka : 359
Datum upisa : 14.08.2012
Lokacija : sombor

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od Goran G. Čet Okt 11 2012, 20:21


evo ga moj pilot u eurostaru na iriskom vencu Laughing
Goran G.
Goran G.

Broj poruka : 359
Datum upisa : 14.08.2012
Lokacija : sombor

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od stralis3 Pet Okt 12 2012, 16:13

E o ovome pricam! Svaka cast vozacu,a kamioncina je prva liga! Samo se po neki kijavac cuje i to je to... Svi za Iveca!! cheers cheers cheers
stralis3
stralis3

Broj poruka : 2064
Datum upisa : 03.05.2012
Godina : 34
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od Goran G. Pet Okt 26 2012, 21:31

malo sam kiperisao sa ovim malim eurotecom,cursor 8 i 310ks
EuroStar/EuroTech - Page 3 Photo0659
EuroStar/EuroTech - Page 3 Photo0660
Goran G.
Goran G.

Broj poruka : 359
Datum upisa : 14.08.2012
Lokacija : sombor

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od Sotir Pet Okt 26 2012, 22:10

Da li imas posla oko repe?Koliko sam imao priliku da vidim bas se dosta radi oko nje ovih dana,bukvalno se ne staje.
Sotir
Sotir

Broj poruka : 1855
Datum upisa : 10.02.2012
Lokacija : Pancevo

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od Goran G. Pet Okt 26 2012, 22:15

nevozim repu jer je mala cena prevoza,nego ovo je moja jer je njiva dugacka a necu prizmu na oba kraja pa sam je sam prevozio na jedan kraj njive
Goran G.
Goran G.

Broj poruka : 359
Datum upisa : 14.08.2012
Lokacija : sombor

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od seljo Sub Okt 27 2012, 09:23

Jeli još zabrana "izvoza" repe iz Srbije? To je dosta po meni ružna odluka, nebiu politiku puno ali ako je Hrvatska šećerana kreditirala i ugovorila repu onda je ona u biti i vlasnik te sirovine, tu je Srbska vlada odigrala dosta nekorektan potez a dosta će loše proći i proizvođači jer će ju dat za manju cijenu tamo a morat će u novcima naplatiti dug koji ostaje,svaka država bi trebala ranije poticat proizvodnju hrane pametnim potezima a ne u nestašici vući očajničke i loše poteze No
seljo
seljo

Broj poruka : 1492
Datum upisa : 14.09.2012
Godina : 52
Lokacija : Požega-Hrvatska

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od Sotir Sub Okt 27 2012, 12:53

Mi smo najveci slepci od svih slepaca koji postoje,imamo sve,a nemamo nista.Proizvodimo hranu vrhunskog kvaliteta,a j..u nas neki koji nemaju nista,a opet imaju sve.Nema gore drzave od ove Srbije i ovih g....a u vlasti.Isti ti je sve to k...c.Sve nesposobna stoka koja sem da puni svoje dzepove ne zna nista,a tako nam i treba,sta mislis da recimo u Grckoj ovakav sistem nesto proba,j....i bi im mamicu za minut,ali ovde corav vodi sakatog i to nam je.Pogledaj Seljo onaj klip koji je postavio Mihajlo u pricaonici pre neki dan sta kaze jedan nas poljoprivrednik i sve ti je receno,samo jos da je pomenuo i ovaj sadasnji otpad u vlasti,ali oni jos tada nisu zajahali.
Sotir
Sotir

Broj poruka : 1855
Datum upisa : 10.02.2012
Lokacija : Pancevo

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od seljo Sub Okt 27 2012, 13:52

ma i kod nas je isto ne brini, samo ljudi izbjegavaju javno izreći takve stvari jer su se "gospoda" po novome zaštitila zakonom, pa su kazne za psovanje na javnom mjestu visoke Wink , inače situacija u ovim našim "nazovi" državama je samo diktat nekih mnogo močnijih igrača.
Nedavno sam išao u banku, preko koje več dosta dugo radim i tražio nekakvu pozajmicu-kreditić
ništa puno cca 7-8 000 eura, i ništa iz raznih obrazloženja, tražili sto stvari, jamce, hipoteke i svašta jer sam naglasio da želim da mi kredit ide kroz poslovne knjige -znači za proizvodnju. Natezo se ja s tim skoro mjesec i odusto, odem u istu banku i kažem da bi kupio Passata, izvadim ponudu -mislim da je bilo oko cca 30 000, to sam pokupio usput i bezveze nekakav reklamni letak Wink . Na to će meni službenica-ooooo dugo ste klijent, imate dosta prometa, odma izračunala ratu i veli može biti odobreno u roku 24 sata?????????? To sve govori-ako oćeš raditi i proizvoditi nemoš dobit pare a ako oćeš kupit neki njihov proizvod to ti odobre u roku 24 sata,jer kod nas su skoro sve banke u stranom vlasništvu. Žalosno je to sve skupa al tako je kako je. Normalno auto nisam kupovo to sam samo onako napravio da vidim šta bi rekli geek
seljo
seljo

Broj poruka : 1492
Datum upisa : 14.09.2012
Godina : 52
Lokacija : Požega-Hrvatska

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od Goran G. Sub Okt 27 2012, 19:39

sa zabranom izvoza smo prosli lose je toni a nasi sad placaju oko 40eurar su hrvatske secerane nudile 50 e. po toni a nasi sad placaju oko 40 eura
Goran G.
Goran G.

Broj poruka : 359
Datum upisa : 14.08.2012
Lokacija : sombor

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od Goran G. Sub Okt 27 2012, 19:42

Marko22 ::Zanimljiv video...
moram ponovo kupit fapa i da ga zaduzim soferu mesto ovog iveca drivingbw1
Goran G.
Goran G.

Broj poruka : 359
Datum upisa : 14.08.2012
Lokacija : sombor

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od stralis3 Ned Okt 28 2012, 16:35

Sto,Fiat nesto zatajio ili...?
stralis3
stralis3

Broj poruka : 2064
Datum upisa : 03.05.2012
Godina : 34
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od seljo Ned Okt 28 2012, 17:14

Goran G. ::sa zabranom izvoza smo prosli lose je toni a nasi sad placaju oko 40eurar su hrvatske secerane nudile 50 e. po toni a nasi sad placaju oko 40 eura
isto je i kod nas bilo pred dve godine, Agrokor kupuje najviše pšenice i kad su završili s otkupom sver izvezli van, najviše u rusiju jer je bio požar onaj veliki tamo, kad je kod nas ponestalo došlo do uvoza za domaće potrebe al država "da zaštiti domaću proizvodnju" djelila kvote za uvoz, djelile se kvote po ključu ko je najveći izvoznik i opet taj j... Agrokor koji nas je i ostavio bez pšenice zaradio na uvozu jer drugi nisu mogli zbog kvote uvoziti scratch
seljo
seljo

Broj poruka : 1492
Datum upisa : 14.09.2012
Godina : 52
Lokacija : Požega-Hrvatska

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od Goran G. Ned Okt 28 2012, 20:33

stralis3 ::Sto,Fiat nesto zatajio ili...?
nije zatajio nego mi se vozac vozi kao da ga je ukrao drivingbw1
Goran G.
Goran G.

Broj poruka : 359
Datum upisa : 14.08.2012
Lokacija : sombor

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od Goran G. Ned Okt 28 2012, 20:37

seljo ::
Goran G. ::sa zabranom izvoza smo prosli lose je toni a nasi sad placaju oko 40eurar su hrvatske secerane nudile 50 e. po toni a nasi sad placaju oko 40 eura
isto je i kod nas bilo pred dve godine, Agrokor kupuje najviše pšenice i kad su završili s otkupom sver izvezli van, najviše u rusiju jer je bio požar onaj veliki tamo, kad je kod nas ponestalo došlo do uvoza za domaće potrebe al država "da zaštiti domaću proizvodnju" djelila kvote za uvoz, djelile se kvote po ključu ko je najveći izvoznik i opet taj j... Agrokor koji nas je i ostavio bez pšenice zaradio na uvozu jer drugi nisu mogli zbog kvote uvoziti scratch
mi kao obicni paori tu se nemozemo izboriti protiv njih i ostaje nam samo da pokusamo svoj proizvod sto bolje prodati i sto duze ga drzati na lageru
Goran G.
Goran G.

Broj poruka : 359
Datum upisa : 14.08.2012
Lokacija : sombor

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od seljo Ned Okt 28 2012, 20:42

dobro je ko može držat na lageru, kod nas je problem što je dosta ljudi u kreditima i dok roba dođe za žetvu već su u dugu i gledaju da ju unovče što prije
seljo
seljo

Broj poruka : 1492
Datum upisa : 14.09.2012
Godina : 52
Lokacija : Požega-Hrvatska

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od Sotir Ned Okt 28 2012, 21:11

Ne bih da nesto pametujem,ali se dosta ljudi polakomilo sa tim kreditima.Pokupovali su nove traktore na kredit,zemlju stavili kao hipoteku banci,a novi traktori nisu ispod 20 soma,otprilike novi Rus je tako neka cifra,mozda skuplji za 1,2 hiljade.Ima onih koji su uzeli jos skuplje traktore i jednostavno ne mogu da na godisnjem nivou zarade onoliko koliki su im izdaci i onda se ubedace.Jos jedna stvar,godinama su ovde kod nas ljudi imali subvencije od kojih su mogli da ostvare otplatu tih kredita za masine i sada kada ih nema je to veliki problem,samim tim se i desava da male povrsine kod ljudi idu u propast,a veliki idu samo napred.Prosperiraju sakali iz banaka jer su se dobro osigurali i na taj nacin zaradjuju jos vise.Imamo jos jedan veliki problem,a to je da mi proizvodimo mnogo zitarica vrhunskog kvaliteta koje vlast uzima u bescenje,kao sirovinu koju plasira na trziste zapada i Rusije,a nemamo,ili imamo minimalnu proizvodnju proizvoda od tih zitarica koje se izvoze.Sirovina je uvek jeftinija mnogo od gotovog proizvoda i onda dolazi do paradoksalnih situacija gde bukvalno oni nama prodaju nas proizvod od nase sirovine jer gamad iz vlasti ni na koji nacin ne zeli da pokrene proizvodnju jer im je to period gde mora da se ceka i prodje izvesno vreme,jer ulozeno ne moze da se vrati odmah.Ne mogu vise da pisem o ovome samo se iznerviram.
Sotir
Sotir

Broj poruka : 1855
Datum upisa : 10.02.2012
Lokacija : Pancevo

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od seljo Ned Okt 28 2012, 21:16

kako nema više subvencija? kod nas ima to još uvijek po hektaru oko 250 eura cca, po grlu stoke, i tako, za integriranu priozvodnju je oko 300 eura po hektaru, a za ekološku i puno više mislim da je oko 4000 kuna ili cca 550 eura al su rigorozne kontrole u zadnje vrijeme
seljo
seljo

Broj poruka : 1492
Datum upisa : 14.09.2012
Godina : 52
Lokacija : Požega-Hrvatska

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od Goran G. Ned Okt 28 2012, 21:44

pretvorit cemo forum o kamionima u poljoprivredni :Traktor:
izgleda da su soferi uglavnom seljaci :wau:
Goran G.
Goran G.

Broj poruka : 359
Datum upisa : 14.08.2012
Lokacija : sombor

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od seljo Ned Okt 28 2012, 21:46

... bivši, budući, seljaci u slobodno vrijeme, ima svega al svaki dopunski posao je ok, bitno da se preživii da niko ne plače zbog tog posla drinks
seljo
seljo

Broj poruka : 1492
Datum upisa : 14.09.2012
Godina : 52
Lokacija : Požega-Hrvatska

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od Sotir Ned Okt 28 2012, 22:07

Uglavnom Gorane Smile .Ove godine nisam dobio ni dinar od subvencija,iako smam regulano prijavlje,videcu da pitam komsiju da li je kod njega bilo.Ukinuta je agencija za obavestenje o tome tako da cu videti.Kod nas su subvencije oko 14 soma dinara,znaci negde oko 135 eura po hektar,za stoku i organsku hranu ne znam.
Sotir
Sotir

Broj poruka : 1855
Datum upisa : 10.02.2012
Lokacija : Pancevo

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od seljo Ned Okt 28 2012, 22:17

ma ok, isplata i kod nas šteka jer je država u banani, al načelno postoji taj poticaj scratch
seljo
seljo

Broj poruka : 1492
Datum upisa : 14.09.2012
Godina : 52
Lokacija : Požega-Hrvatska

Nazad na vrh Ići dole

EuroStar/EuroTech - Page 3 Empty Re: EuroStar/EuroTech

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu