Truck.Serbianforum.Info
Da bi videli celi sadrzaj foruma morate se registrovati...

Join the forum, it's quick and easy

Truck.Serbianforum.Info
Da bi videli celi sadrzaj foruma morate se registrovati...
Truck.Serbianforum.Info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlozi, kritike, pohvale

+23
FH16 750
konvoj
seljo
Mr. Autobus
volvofh13
nikipiki
aleksic
Miodrag
MAN603 3
bokiliks
becks89
volvos
Sotir
stralis3
Intarder
OGNJEN-OGI
私はマイケルです
najsporiji
zeljko
Adin_Zne
MercedesBenz3335
siera
Aleksandar
27 posters

Strana 4 od 23 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Sledeći

Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Aleksandar Sub Jun 02 2012, 16:16

hvala na pohvalama, a na sredini dva kamiona najvecih svalera na forumu ahhhhha ahhhhha
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od 私はマイケルです Sub Jun 02 2012, 17:40

A đe je tu Autobus? Mogli ste postaviti barem jedan Autobus u baner,makar bio i minibus.
Sada smo Željko i ja diskriminisani ovde. scratch
私はマイケルです
私はマイケルです

Broj poruka : 1776
Datum upisa : 26.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Intarder Sub Jun 02 2012, 17:41

Imate vi vozaci autobusa vas forum pa tamo [url=http://www.cosg ahhhhha
Intarder
Intarder

Broj poruka : 1277
Datum upisa : 06.03.2012
Lokacija : Medakovic

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Aleksandar Sub Jun 02 2012, 17:53

u naredni baner ce da turimo i jedan bus i to dubravu winkwink ahhhhha
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od 私はマイケルです Sub Jun 02 2012, 18:09

Izvinjavam se šoferčinama Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Smilie_hops_096 ,zaboravio sam da spomenem i Volvosa(Slobodana) i on je vozač Autobusa ,tako da ću ja da odem na moj forum tamo a vi se svi zajedno slikajte. :raz078:
Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Raz_067Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Raz_067Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Raz_067Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Raz_067Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Raz_067Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Raz_067Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Raz_067
私はマイケルです
私はマイケルです

Broj poruka : 1776
Datum upisa : 26.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od najsporiji Sub Jun 02 2012, 18:16

Intarder ::Imate vi vozaci autobusa vas forum pa tamo [url=http://www.cosg ahhhhha

...brate samo reci sta pijes za ovo odma' da porucim, taksijem da ti donesu pice ako treba Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 3782987645 ..pa 'de ga nadje u zilu kucavicu Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 3782987645

.....sala na stranu,tako je na ns forumu jedna od iskomleksiranih budaletina koju znamo pod nickom P(l)ex,nagazila sve nas vozace kamiona u slicnom stilu i onda smo ga elegantno svi napusili i najvise nam je u tom napusavanju pomogao upravo Mihajlo.E zato se ja i zezam za ovo sto si mu ti napisao i red bi bio da mu Toma iz postovanja prema njemu ali i prema svim' vozacima autobusa,lepo kaze aTresu foruma gde se kace slike autobusa ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha Tomo,bilo bi lepo da turis negde izmedju ovih kamiona i neku sliku nekog busa,zbog Zeljka, Mihajla i Volvosa a naravno i ostalih koji vole buseve ..... drinks
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 3547
Datum upisa : 17.02.2012
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od 私はマイケルです Sub Jun 02 2012, 18:27

Na onom forumu tamo(Autobusi),Volvos je bio jedan od osnivača, a uz to je i moj kolega istovremeno(radimo zajedno i mnogo ga cenim i poštujem),i najviše sam se zbog njega učlanio tamo u forum,ali je on prešao ovde na forum i digao ruke od onog foruma(Autobusi),tako da ja samo čekam inicijalnu kapislu da ih tamo sve napušim i nadudlam sa budzom.
私はマイケルです
私はマイケルです

Broj poruka : 1776
Datum upisa : 26.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od najsporiji Sub Jun 02 2012, 18:36

...posto je ovo deo foruma predvidjen za kritike i pohvale ,ne bih o kritikama jer nece biti puno mesta obzirom da ovo puca oko 67 stranice lol! lol! lol! ali se po mom dubokom uverenju,ni po cemu ne moze porediti ovaj i onaj forum tamo, po najvise zbog opustenog ali i pristojnog nacina komunikacije kao i zbog toga sto ovde nismo optereceni forumskim titulama i slicnim glupostima kao ona balavurdija tamo.Naravno,zbog ogromne vecine korektnih clanova na onom forumu,necu i ne zelim napisati nista ruzno iako tamosnji pojedini nedoklepani vlasnici autobusa na celu sa svojim ga(z)dom,ne kostaju zajedno ama bas nista na njihovu veliku zalost.....
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 3547
Datum upisa : 17.02.2012
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Sotir Sub Jun 02 2012, 18:55

Najveca prednost ovog foruma je sto su ovde predvodnici ljudi koji su u ovom poslu dugo godina i to vole,a mnogo i znaju u vezi ovoga.Vec sam pisao nesto slicno ovome i necu vise da ih pominjem,mislim na nekolicinu bambusa sa onog foruma i njihove slepe poslusnike koji funkcionisu kao sekta.Ima tamo normalnih i korektnih likova,ali vecina koji konstantno drze slovo su sistem "corav vodi sakatog".Pisu takve gluposti da to nije normalno,"potkovani su znanjem",sto je rekao pokojni glumac Petar Kralj "ja se kolega svojim neznanjem nikada ne bih hvalio",ali koga zabole za takve.
Sotir
Sotir

Broj poruka : 1855
Datum upisa : 10.02.2012
Lokacija : Pancevo

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Intarder Sub Jun 02 2012, 19:12

Izvinjavam se vozacima autobusa da me neko pogresno ne shvati mislim o tim ljudima sve najbolje svi smo mi kolege. drinks

Samo sam hteo malo da se nasalim....izgleda da je uspelo yeahhh drinks
Intarder
Intarder

Broj poruka : 1277
Datum upisa : 06.03.2012
Lokacija : Medakovic

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Aleksandar Sub Jun 02 2012, 19:19

Stavicu i buseve nego samo da provalim kako da postavim veci baner, a da ne bude isecen sa strane, da bi sve stalo i jednu airbag da turim i sve ce biti kompletirano. sad gledam tamo poceli su i medjusobno da se peglaju Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 3782987645 na ovom sajtu najmanje je obradjena tema kamiona mnogo vise smo "obradili" airbag i :006: dok na primer tamo da pises nesto drugo osim buseva odmah brisu i upozoravaju te na off-u Kad narod vidi koliko samo slobodnog vremena imamo ahhhhha
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od 私はマイケルです Sub Jun 02 2012, 19:20

Nema potrebe da se izvinjavaš Sergej,ovde je za**bancija na nivou i mislim da niko nema razloga da se ljuti,jer ko se ljuti Neša mu uvali k**ti.
Ovde se ne smeš naljutiti nikako inače si odmah :006:
ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha
私はマイケルです
私はマイケルです

Broj poruka : 1776
Datum upisa : 26.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Intarder Sub Jun 02 2012, 19:22

Cuvajte se Najsporijeg taj ne bira koga ce da :006: .... Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 3782987645
Intarder
Intarder

Broj poruka : 1277
Datum upisa : 06.03.2012
Lokacija : Medakovic

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od OGNJEN-OGI Sub Jun 02 2012, 20:07

najsporiji ::...posto je ovo deo foruma predvidjen za kritike i pohvale ,ne bih o kritikama jer nece biti puno mesta obzirom da ovo puca oko 67 stranice lol! lol! lol! ali se po mom dubokom uverenju,ni po cemu ne moze porediti ovaj i onaj forum tamo, po najvise zbog opustenog ali i pristojnog nacina komunikacije kao i zbog toga sto ovde nismo optereceni forumskim titulama i slicnim glupostima kao ona balavurdija tamo.Naravno,zbog ogromne vecine korektnih clanova na onom forumu,necu i ne zelim napisati nista ruzno iako tamosnji pojedini nedoklepani vlasnici autobusa na celu sa svojim ga(z)dom,ne kostaju zajedno ama bas nista na njihovu veliku zalost.....

Nešo ima balavurdije i ovde Wink ja i Marko smo tu Very Happy
OGNJEN-OGI
OGNJEN-OGI

Broj poruka : 4679
Datum upisa : 29.04.2012
Godina : 27
Lokacija : Novo mesto, SLO

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od najsporiji Sub Jun 02 2012, 20:19

....nije tako Ogi,vi ste pre svega nasi mladi i dobri drugari,fini momci i niste tako nadobudni umisljeni i prepotentni klinci sto vas kao takve,po mnogo cemu izdvaja od onih balavaca tamo upravo zato jer se i ne ponasate kao balavci .To je slozices se, ipak velika razlika i verujem da i vi sami uvidjate da ste ovde od svih nas,prihvaceni maksimalno korektno i rekao bih zastitnicki bas zato sto ste dobri momci bez obzira ste puno mladji od skoro svih nas.Ovo je naravno samo moje misljenje i zato pozdrav i tebi i Marku. cao cao cao
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 3547
Datum upisa : 17.02.2012
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od OGNJEN-OGI Sub Jun 02 2012, 20:26

Objasnio si sve Wink prihvatili ste nas lepo...i mnogo je lepše na ovom forumu nego tamo baš zbog toga što su tamo svi "prepametni" Rolling Eyes pozdrav i tebi Wink cao
OGNJEN-OGI
OGNJEN-OGI

Broj poruka : 4679
Datum upisa : 29.04.2012
Godina : 27
Lokacija : Novo mesto, SLO

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od zeljko Sub Jun 02 2012, 21:29

Sto se tice autobusa na avataru,zbog mene nemoj da ga postavljas,gledam ih svaki dan,samo mi ovde fali. lol! lol! lol!
zeljko
zeljko

Broj poruka : 887
Datum upisa : 04.03.2012
Godina : 45
Lokacija : Obrenovac

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Sotir Sub Jun 02 2012, 22:22

Zeljko vozi bus da zaradi platu,inace on je zaljubljenik u kamione Laughing .
Sotir
Sotir

Broj poruka : 1855
Datum upisa : 10.02.2012
Lokacija : Pancevo

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od 私はマイケルです Sub Jun 02 2012, 23:03

OGNJEN-OGI ::Objasnio si sve Wink prihvatili ste nas lepo...i mnogo je lepše na ovom forumu nego tamo baš zbog toga što su tamo svi "prepametni" Rolling Eyes pozdrav i tebi Wink cao
Sa mnom si imao konflikt tamo na onom forumu,ali ti ja nisam ništa zamerio,jer smatram da si dobar dečko i da svako ima svoju žutu minutu,kada je loše raspoložen. Ja sam te malo tamo bio provocirao jer si mi stalno prebacivao slike vamos-tamos,ali se nisam nikom žalio zbog toga iako me je to nerviralo.Nisam ni tebi zbog toga rekao ništa loše,ali sam te malo pecnuo kada je bila rasprava o menjačima u temi:Hamster.
Jako dobro pamtim ali nisam zlopamtilo,ali tebe kada dođeš ponovo u Srbiju čekaju cicamaca kod Kaćke petlje. Ima da se pokažeš u najboljem svetlu da osvetlaš obraz deda Neši(Najsporijem) :deda:
ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha
私はマイケルです
私はマイケルです

Broj poruka : 1776
Datum upisa : 26.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od najsporiji Ned Jun 03 2012, 01:28

....Ogi,po cim Mihajlo vidi ili cuje za neku airbag odma' zabrlja i ne zna vise sta pise?Hteo je da napise decku Nesi ali mu se omakla stamparska greska ... ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 3547
Datum upisa : 17.02.2012
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od OGNJEN-OGI Ned Jun 03 2012, 10:22

私はマイケルです ::
OGNJEN-OGI ::Objasnio si sve Wink prihvatili ste nas lepo...i mnogo je lepše na ovom forumu nego tamo baš zbog toga što su tamo svi "prepametni" Rolling Eyes pozdrav i tebi Wink cao
Sa mnom si imao konflikt tamo na onom forumu,ali ti ja nisam ništa zamerio,jer smatram da si dobar dečko i da svako ima svoju žutu minutu,kada je loše raspoložen. Ja sam te malo tamo bio provocirao jer si mi stalno prebacivao slike vamos-tamos,ali se nisam nikom žalio zbog toga iako me je to nerviralo.Nisam ni tebi zbog toga rekao ništa loše,ali sam te malo pecnuo kada je bila rasprava o menjačima u temi:Hamster.
Jako dobro pamtim ali nisam zlopamtilo,ali tebe kada dođeš ponovo u Srbiju čekaju cicamaca kod Kaćke petlje. Ima da se pokažeš u najboljem svetlu da osvetlaš obraz deda Neši(Najsporijem) :deda:
ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha


Prvo slike ti nisam prebacivao vamos,tamos nego sam ju prebacio u teme "transportna preduzeća" ako je bila koja Wink a ono za Hamstera sećam se da...ja sam nešto za actrosa napisao a ti i Siera ste me napali, ali ok nema veze,ne zamerim vam stariji ste i iskusniji u svemu Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 3782987645 Wink a što se tiče cicamaca biće vremena za to mlad sam ja još ahhhhha ahhhhha neka njih još Nešo hvata na Kaćkoj petlji ahhhhha pa kad dođe moje vreme onda ću "osvetlati" obraz (sad neznam dedi ili dečku) Neši ahhhhha Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 3782987645 pozdrav drugovi cao i da Mihajlo neznam bogami kad ću u Novi Sad nema se para ahhhhha haha


Poslednji put izmenio OGNJEN-OGI dana Ned Jun 03 2012, 10:29, izmenio ukupno 2 puta
OGNJEN-OGI
OGNJEN-OGI

Broj poruka : 4679
Datum upisa : 29.04.2012
Godina : 27
Lokacija : Novo mesto, SLO

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Aleksandar Ned Jun 03 2012, 10:24

Ja Vas sve djuture pozivam na zeleznicku stanicu u Krusevcu da se provedete k'o nikad u zivotu haha haha haha
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od volvos Ned Jun 03 2012, 21:33

Sotir ::Zeljko vozi bus da zaradi platu,inace on je zaljubljenik u kamione Laughing .

Takodje
volvos
volvos

Broj poruka : 121
Datum upisa : 25.05.2012
Godina : 42
Lokacija : Temerin

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od 私はマイケルです Ned Jun 03 2012, 21:54

Dobro onda ja ostajem u manjini i pošto niko od vas ne voli Autobuse,onda nema potrebe da samo zbog mene postavljate u baner sliku Autobusa. Nemoj samo da nekog vidim da je išao da se vozi(da putuje) sa Autobusom.Imate Kamione,Avione,Automobile,Motocikle,Bicikle,konjsku zapregu i peške, i sa tim prevoznim sredstvima da se vozite isključivo,a Autobus da ste zaboravili kao prevozno sredstvo, i da ga više niste spomenuli ovde meni.
Izvolite od mene ovo :evoti:
Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 53478
私はマイケルです
私はマイケルです

Broj poruka : 1776
Datum upisa : 26.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od volvos Ned Jun 03 2012, 22:06

E nek si im reko :policija:
volvos
volvos

Broj poruka : 121
Datum upisa : 25.05.2012
Godina : 42
Lokacija : Temerin

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 4 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 23 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu