Truck.Serbianforum.Info
Da bi videli celi sadrzaj foruma morate se registrovati...

Join the forum, it's quick and easy

Truck.Serbianforum.Info
Da bi videli celi sadrzaj foruma morate se registrovati...
Truck.Serbianforum.Info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanja korisnika

+14
bokiliks
seljo
Mr. Autobus
najsporiji
siera
becks89
MAN603 3
konvoj
stralis3
Sotir
Aleksandar
OGNJEN-OGI
zeljko
lujo-kiki
18 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od Gost Sub Feb 02 2013, 20:08

Hvala Vam.
Uspjeo sam Wink drinks drinks

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od Gost Uto Feb 12 2013, 14:52

Eh ovako.
Ja imam veliku želju na ovom forumu da budem urednik teme za prevoznike iz BiH.!
Rekao sam i Tomi i Sieri d ću sve uraditi što treba, samo da dobijem to mjesto jer mi nešto znači, pa su rekli da glasate Vi svi ovdje.
Da li ja zaslužujem urednik biti?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od siera Uto Feb 12 2013, 14:56

Enese Ja ti nisam rekao niti pomenuo nikakvo glasanje, sam si nudio novac Aleksandru a potom i meni da bi bio urednik. I Aleksandar i Ja smo ti odgovorili da nemamo potrebe za urednikom u toj temi tako da je to tvoje izmišljanje o nekakvoj anketi.
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od Gost Uto Feb 12 2013, 14:57

Tomo mi je rekao da mogu postaviti ovakvo glasanje Wink
Otjerao si Marka sa foruma, pa nas želiš još..

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od MAN603 3 Uto Feb 12 2013, 15:03

Od kad je Marko otišao broj slika se smanjio a Marko je radio odlične slike i ja bih želio da se Marko vrati jer je puno pridonio ovome forumu . I ja bih želio da Enes bude urednik jer se on stvarno trudi i predlažem da se topic neuspjele fotke zatvori jer je dosta svađe na forumu otkad se otvrio taj topic . Very Happy
MAN603 3
MAN603 3

Broj poruka : 393
Datum upisa : 02.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od siera Uto Feb 12 2013, 15:08

Niko nikoga nije oterao, Marko neka pametuje i vodi "abrove" kod njega kući a ne na forumu i jedan i drugi ste se lažno predstavljali i pravili ludim sve ostale članove tako da za sada to ostaje u domenu tvojih želja. Slikajte stavljajte dobre i kvalitetne slike imate pričaonicu ali ne za priče tipa koje je Marko postavljao, niko Vas ovde nije molio da dodjete a potom Vas terao, red mora da se zna a i ostale starije da poštujete kao što su i Vas poštovali drugi nakon svih vaših postupaka kada ste se prijavili na forum. Na svakom forumu na kom je se pojavio Marko je se lažno predstavio i vrlo brzo je otkriven, za tebe znamo na ovom forumu da si tako postupio.
Nema potrebe oko ovoga gubiti vreme.
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od Gost Uto Feb 12 2013, 15:14

Je li to ja pametujem Question Question
Za od mojih 900 postova, 450 su slike.
Da ima još neko pored mene na forumu iz BiH, a da zna kao ja, ne bih se bunio.
Ali dobro,ako si Ti ovdje predsjednik, imaju i ostali članovi pravo glasa Wink
1 protiv nekoliko njih ne može.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od Aleksandar Uto Feb 12 2013, 15:19

Enese jesam ti rekao da otvoris i pitas SVE clanove da li se slazu, ali ja znam da niko ovde nece se sloziti sa tim... Zasto da kvarimo neki sadasnji odnos? Trudis se ti sve.. ali dosta problema si nam zadavao... lazno se predstavljao, zloupotrebljavao tudje slike, cesto se svadjao sa Markom i shvati da su mnogi clanovi skepticni po pitanju da ti budes urednik. Pitaj sve urednike Ogija, Sotira, Intardera da li su imali nekad nekog posla, premestanja butanja i sl.. Skoro nista i to sto su imali bile su neke banalne sitnice... malte ne sve sam stizem... Clanovi su vrlo disciplinovani i nema potrebe za novim urednicima... Samim tim ako bih te postavio poneo bih se lose i ne bih ispao fer prema nekim drugim clanovima pre svega prema Nikoli (volvofh13) on je tu jos od samog pocetka i nije urednik ni jedne sekcije... Novi urednici nisu u planu... 95% aktivinih clanova pise u temi "Slobodno Vreme".
Ante vidi ovako.. ne znas kakve sam probleme imao sa Markom iza zavese, on se potkacio sa Sierom u vezi loseg kvaliteta slika, ja ga nisam osudjivao zbog toga, cak sam mu i dozvolio onaj sporan plavi Mp2 od koga je sve i krenulo... Marko je u svakoj corbi bio problem, uz to se i lazno predstavljao na pocetku, samo sa Teretnih vozila su ga izbacali jedno par puta, jer se lazno predstavljao... Ja ga nisam isterao, niti sam izbrisao njegov nalog kako je to on trazio, vrata su svakom uvek otvorena, nikog ne prisiljavam da ostane... On jeste imao dobrih slika, ali je jurio kvanititet.. a ne kvalitet... Sa njim su i bili problemi tipa, Silo Jelicic firmu je kupila ona austrijska firma Poll-Nu.... Petric poceo da propada kao Pevec, Rumunski Edy rasprodaje kamione firma se zatvara, Pimk firma pukla i sve takve neistine..


Poslednji izmenio Aleksandar dana Uto Feb 12 2013, 15:24, izmenjeno ukupno 1 puta
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od siera Uto Feb 12 2013, 15:21

Samo ti slikaj dobre slike i sve je u redu.
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od MAN603 3 Uto Feb 12 2013, 15:22

siera ::Niko nikoga nije oterao, Marko neka pametuje i vodi "abrove" kod njega kući a ne na forumu i jedan i drugi ste se lažno predstavljali i pravili ludim sve ostale članove tako da za sada to ostaje u domenu tvojih želja. Slikajte stavljajte dobre i kvalitetne slike imate pričaonicu ali ne za priče tipa koje je Marko postavljao, niko Vas ovde nije molio da dodjete a potom Vas terao, red mora da se zna a i ostale starije da poštujete kao što su i Vas poštovali drugi nakon svih vaših postupaka kada ste se prijavili na forum. Na svakom forumu na kom je se pojavio Marko je se lažno predstavio i vrlo brzo je otkriven, za tebe znamo na ovom forumu da si tako postupio.
Nema potrebe oko ovoga gubiti vreme.

Po meni je Marko bio jedan odličan član i ja sam vidio da nikada nije pametovao ako je pametovanje pitat hoće li neka firma nabaivt nove kamione ili nešto slično onda sam ja napravio nešto loše kad sam pitao u kakvom je Srboexport stanju . Very Happy Support Marko . Very Happy
MAN603 3
MAN603 3

Broj poruka : 393
Datum upisa : 02.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od Gost Uto Feb 12 2013, 15:25

Da, Ante.
Ja i Marko kada smo se vidjeli, pričali smo, i rekao mi je dosta nekih stvari od ovog foruma.
Ja kad bi sad urednik postao, postao bih još bolji.Ne bi "jurio" nikakav kvanitet, to jest broj postova niti ništa.
Samo bi se još bolje trudio oko BiH prevoznika, to jest teme Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od 私はマイケルです Uto Feb 12 2013, 15:26

Slažem se sa Predsednikom. Dosta je bilo spletkarenja i zakuvavanja između članova. Nisam ja došao ovde na forum da bi me neko lagao i pravio budalom. Sa obzirom na sve okolnosti, ovde imate najviše slobode da se izražavate i sebe pokažete u najboljem svetlu za razliku od drugih foruma sličnog karaktera i sadržaja. Tema:Neuspele slike, je otvorena i nema potrebe da se gasi jer se vama nekolicini ne sviđa. Ako su Administrator i Urednici predložili i dogovorili o kvalitetu fotografije koja se postavlja na forum, onda bi trebali da se i pridržavamo toga. Ne vidim u čemu je problem da fotografije budu kvalitetne i vidljive a ne mutne i iskrivljene toliko da se jedva raspoznaju. Skoro svi imate kvalitetne aparate za slikanje i šta vam je onda problem da postavljate samo uspele i kvalitetne slike a da slike koje nisu uspele da brišete ili postavljate u temi:Neuspele slike.
私はマイケルです
私はマイケルです

Broj poruka : 1776
Datum upisa : 26.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od Gost Uto Feb 12 2013, 15:28

To mihajlo stoji Wink
Ja ću sve svoje neuspjele slike i postavljati tamo, samo je ovdje riječ o tome da li ću ja postati urednik, ništa više Wink drinks

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od siera Uto Feb 12 2013, 15:32

Rečeno ti je to još pre 12 dana da nećeš i da ne navaljuješ sa PP na Aleksandra i mene po tom pitanju. Tema ne uspele slike ostaje i ima zanimljivih slika tog tipa.
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od Aleksandar Uto Feb 12 2013, 15:33

Ma sad sto se tice slika ljudi boze moj.... ne trazi covek od vas da kupite budzevine od 1000e.. Juce u nekoj temi vidim pominju se neke enormne cifre... od 300-1000e.. LJudi moji ja sam pre jedno mesec dana kupio Opel Suzu za 250e i to registrovanu sa plinom haha haha Ocu da kazem jebes kamione, juri devojke, ribe i ostalo... A kamioni tek tamo kad napunis oko 40godina.. kad ti zena vise dosadila, deca odrasla na glavu ti se popela, kad si i sam sebi dosadan.. onda lepo za volan i uzivancija...
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od 私はマイケルです Uto Feb 12 2013, 15:36

Ja sam protiv da ti budeš urednik. Ne možeš da ti napadaš Sieru i da posle očekuješ da te neko podrži za urednika ovde.

私はマイケルです
私はマイケルです

Broj poruka : 1776
Datum upisa : 26.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od Gost Uto Feb 12 2013, 15:38

Ja nisam nikoga napao!
Samo bi se Siera, kao predsjednik ovog foruma, prema nekim članovima mogao bolje ponašati Wink
Od 100 % priča i tema, 90 % je zbog njega ispalo svađe!
Ovo su još neki članovi potvrdili.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od siera Uto Feb 12 2013, 15:39

Ma pričaju neke stvari bez veze 300,500,1000€ pa ja sam do avgusta slikao sa Samsungom i tad sam nabavio aparat od oko 150-200€ i puna kapa za slikanje, pričaju nešta što nema veze. Slika neka bude jasna i oštra i to je parametar a ne mutna, ne oštra, kabina zakrivljena osim rekli smo ako je nešta retko, izuzetno i sl i nema potrebe pričati više o tome


Poslednji izmenio siera dana Uto Feb 12 2013, 15:47, izmenjeno ukupno 1 puta
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od Gost Uto Feb 12 2013, 15:45

Vidiš, skrećeš sa teme.
Ali nema veze Wink
Marko nije zbog moje bake napustio ovaj forum, a do tada je mnogo toga prešutio i trpio.
Ali Tvoja parola je "Nije te niko zvao na forum, tako da možeš i ići".
Ne valja ti to Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od Gost Uto Feb 12 2013, 15:47

Evo ovako posto sam dobijo dojavu od priatelja da se ovdje prica o meni. Enes-e slusaj mene nitko nije otjerao imao sam nesuglasica s nekim clanovima i zbog tog sam napustio forum.
A Rade i Aleksandre fino vi mene blatite supeerr supeerr supeerr

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od Aleksandar Uto Feb 12 2013, 15:51

Evo sad sam ruckao... pa da nastavim gde sam stao.... Enese stvarno brte ne mogu da te postavim za urednika... naveo sam vec razloge... Sad vidim da si krenuo da obradjujes malo slike po nekim programima, zaista je lepse nego pre... ali jednsotavno sto kaze Mihajlo niko ovde nije dosao da ga neko pravi budalom i dilejom... Meni je mnogo drago kada dodje neki novi clan.. pogotovo sa drugih foruma ili neki vozac pa nam prenese svoja iskustva, kao sindrom, Boban, clanovi koji nisu aktivni mnogo ali umeju da napisu mnogo pametnih stvari, nasi clanovi prosli su od Spanije, do dalekih prostranstava Sibira... e da vidim forum koji se time moze pohvaliti... Drago mi je ima dosta clanova iz svih ex-yu republika i sto se svi slazu i postuju... Nemam ja nista protiv tebe Enese, nego jednostavno tako je to... ipak postoje neke druge ako mogu da ih nazovem prepreke... Ispacu ne covek prema nekim drugim clanovima koji su tu jos od osnivanja...
Marko ko te blati?? Sta sam ja to pogresno izneo u tvom slucaju???
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od 私はマイケルです Uto Feb 12 2013, 15:53

Enese, sada si preterao i to mnogo si preterao. Da ti ne pokušavaš da diskredituješ Radeta ovde i da ga ocrniš? Slušaj sada ti mene dobro: Ako je neko tebe branio, a zbog tebe je kritikovao Marka i stao tebi na stranu, ti mu sada vraćaš na taj način što pokušavaš da ga diskredituješ ovde, da li si ti normalan? Nismo mi deca iz tvoje škole da nasednemo na tvoje priče i izmišljotine. Ne možeš ti meni ovde da pričaš ko je i šta je Rade(Predsednik), ja ga poznajem lično i za njega sam spreman ruku da dam i sve što treba.
Mnogo si se osilio ovde i to ti ne valja, nemoj da ja pokrenem glasanje ko je za to da ti ostaneš ovde na forumu. Bezobrazan si i to prilično i nemoj više da spomeneš Sieru u negativnom kontekstu ovde.
私はマイケルです
私はマイケルです

Broj poruka : 1776
Datum upisa : 26.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od siera Uto Feb 12 2013, 15:54

Pametujte i ti i Marko gde god hoćete upozati ste o stvarima koje su poželjne i o stvarima koje su ne poželjne na ovom forumu. Da li je Marko otišao ili ne to je njegov lični problem i njegova tvrdoglavost. Isto važi i za tebe, mene ili bilo koga forum je zanovan na dobrovoljnoj osnovi i prijateljskom druženju i svako ga može napustiti kada god to za želi. Nemamo potrebe za urednikom u temi "Prevoznici iz BiH" i sa ovim postom završavam pisanje o tom.
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od Gost Uto Feb 12 2013, 15:54

Da, nije te niko otjerao, ali si šutio i trpio neke stvari.
Nije nikada moglo po tvom biti.
Da si ti još uvijek tu urednik, ja A nebi' rekao.
Ali ne, ima Rade koji sakuplja postove, a ono što smo pričali ispred cementare, mislio sam da nije tačno i da griješiš.
Ali si za sve bio u pravu Wink
A nema veze Tomo, sve je oke Wink cao

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od Gost Uto Feb 12 2013, 15:56

siera ::Pametujte i ti i Marko gde god hoćete upozati ste o stvarima koje su poželjne i o stvarima koje su ne poželjne na ovom forumu. Da li je Marko otišao ili ne to je njegov lični problem i njegova tvrdoglavost. Isto važi i za tebe, mene ili bilo koga forum je zanovan na dobrovoljnoj osnovi i prijateljskom druženju i svako ga može napustiti kada god to za želi. Nemamo potrebe za urednikom u temi "Prevoznici iz BiH" i sa ovim postom završavam pisanje o tom.
Ne, za tebe drugačije važi jer si ti predsjednik.
Marko je postavio neku sliku, i ti si bio protiv nje.Ti postaviš neku sliku na kojoj se uopće ne vide registarske oznake, i ona mora tu biti, tebi ne smije niko ništa reći.
Tako je to.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Pitanja korisnika - Page 3 Empty Re: Pitanja korisnika

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu