Truck.Serbianforum.Info
Da bi videli celi sadrzaj foruma morate se registrovati...

Join the forum, it's quick and easy

Truck.Serbianforum.Info
Da bi videli celi sadrzaj foruma morate se registrovati...
Truck.Serbianforum.Info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

+14
Goran G.
aleksic
Intarder
Aleksandar
Aca
zeljko
OGNJEN-OGI
stralis3
私はマイケルです
Milorad
vule
Sotir
najsporiji
siera
18 posters

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od Intarder Pon Sep 03 2012, 19:41

najsporiji ::

....ne kukaj Milose,posle 7-8 rakija bi se kladio da nema ni jedne lepse od ove dve ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha

haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha
Intarder
Intarder

Broj poruka : 1277
Datum upisa : 06.03.2012
Lokacija : Medakovic

Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od stralis3 Pon Sep 03 2012, 19:46

Mani ih u urac,nebi im blindiran orah iz ruke uzeo... Very Happy
stralis3
stralis3

Broj poruka : 2064
Datum upisa : 03.05.2012
Godina : 34
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od najsporiji Pon Sep 03 2012, 19:55

Sotir ::Najzad Rade,dobro da si nasao tako brzo utovar.Stvarno lose izgledaju wc i tus,prilicno staro,a izgleda i neodrzavano,mada kada nema bolje u nekim slucajevima daj sta ima.Dobro da je u wc cucavac,a ne nekakva wc solja ovako na sve lose bar jedna higijenskija stvar.Gde imas utovar,da li imas mnogo da se cimas,ili ti je usput?

.....iako se vozacki zivot cesto odvija i u vrlo nehumanim uslovima za nase prilike,cesto je dobro kada ima i ovakav tus da mozes da se okupas i presvuces cist ves.Naravno,necete verovati da ima i mnogo gorih i nehigijenskijih uslova nego ovih sa slike i za tu potvrdu ne treba ici puno daleko,treba otici u jedan nas domaci nekadasnji gigant od fabrike koja radi i danas i kada uporedis samo stanje u wc-u na Radetovim slikama i ovde kod nas,ispada da je Rade ovaj wc slikao u nekom Hilton hotelu lol! lol! lol! Na nasu opstu zalost,vecina ljudi ne putuje cesto i nema ni malo prilike da se uveri gde i kako pojedini ljudi zive.Problem je u tome sto u ruralnijim krajevima bilo gde da se nadjes,ljudi sve manje vode racuna o higijeni narocito licnoj i kako se lagno krece od zapada ka istoku,higijena je sve losija i losija.Ne mislim nista ruzno ali zasto ne reci da je i kod nas u skoro svim fabrikama,najveci problem higijena sanitarnih cvorova,skoro nigde ne rade tusevi i sve je u mnogo losijem stanju nego na ovim slikama a to ne upotrebljava niko drugi sem nas.Duga je to prica ali rekoh vec da zbog svih nasih dugogodisnjih nedaca,mali broj ljudi ima mogucnosti da vidi kako se zivi kod nas a i za to ne treba puno,treba pogledati da skoro svaki pusac obavezno pikavac baci ili sto dalje ili ga zgazi nogom o podlogu.O bacanju svega i svacega sto dalje od sebe na ulici ili bilo gde,necu ni da pominjem iako barem sve vise u zadnje vreme ima kanti za smece i kontejnera za smece.Ne mogu a da ne napisem jos nesto a to je da se u restoranu i to ogromnom, gde radnici u napred pomenutom gigantu na jugu Srbije idu na dorucak,nemas gde da operes ruke,nema vode,lavaboa ili slavine sa vodom,sapun je samo hipoteticka kategorija,nema toaleta a ono stoje nekada bio toalet je grozota koja se ne moze opisati recima.Upozorili su me da ulazim i to ne pogledam ali ja sam ipak to uradio samo sa vrata.Najcrnje je sto taj nikad vidjen najprljaviji wc na svetu,koji ne radi ali ga koriste,kritikuju bas ti koji su od njega napravili nehigijensku prostoriju za Ginisa, ali stvarno za Ginisa.Senzacija je bila kada smo na moj predlog jer nije nigde bilo cesme ili vode,nas trojica kolega oprali ruke u fonatni na sred restorana ali niko nam rec nije rekao zbog toga mada je bilo neobicno sto peremo ruke obzirom da se tamo ruke ne peru uopste, a ne pre jela ili upotrebe toaleta.Strasno i necu vise o grozotama,ima ih na pretek ali je Rade na jedan lep i slikovit nacin pokazao deo uslova pod kojima se zaradjuje novac na poslu vozaca u medjunarodnom transportu. drinks drinks drinks
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 3547
Datum upisa : 17.02.2012
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac

Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od Gost Pon Sep 03 2012, 20:03

Ako sam se icega nagledao u ovih par godina koliko sam non stop ljeti sa ocem onda su to prljavi WC-i.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od najsporiji Pon Sep 03 2012, 20:05

stralis3 ::Mani ih u urac,nebi im blindiran orah iz ruke uzeo... Very Happy

....ma sve je to ok ali to bi bio osecaj posle treznjenja,uglavnom sutradan a onda je vec puno kasno za kajanje i onu cuvenu konstataciju: ja nisam normalan ako sam :006: ovo. ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha


Poslednji izmenio najsporiji dana Pon Sep 03 2012, 20:06, izmenjeno ukupno 1 puta
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 3547
Datum upisa : 17.02.2012
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac

Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od OGNJEN-OGI Pon Sep 03 2012, 20:06

Što se tiče WC i toalet prostora su Nemci GLAVNI!! Nikad čistije ni urednije toalet prostore nisam video...sve je za svaku pohvalu, na svakom Autohofu je tako!
OGNJEN-OGI
OGNJEN-OGI

Broj poruka : 4679
Datum upisa : 29.04.2012
Godina : 27
Lokacija : Novo mesto, SLO

Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od stralis3 Pon Sep 03 2012, 20:10

najsporiji ::
stralis3 ::Mani ih u urac,nebi im blindiran orah iz ruke uzeo... Very Happy

....ma sve je to ok ali to bi bio osecaj posle treznjenja,uglavnom sutradan a onda je vec puno kasno za kajanje i onu cuvenu konstataciju: ja nisam normalan ako sam :006: ovo. ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha

haha haha haha vise ne pijem...
stralis3
stralis3

Broj poruka : 2064
Datum upisa : 03.05.2012
Godina : 34
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od Gost Pon Sep 03 2012, 20:11

A Nada Derventa je posebna prica pupma u kojoj je urednost na najvisem nivou ko bude imo priliku neka svrati. Wc mirise koda sam u kupci.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od zeljko Pon Sep 03 2012, 20:53

Benzinske pumpe su druga prica sto se tice toaleta. OMV,EKO,NISove pumpe pa i manji privatnici,svi imaju pristojne toalete. Isto je i u Bosni,Hrvatskoj,mada mislim da su Makedonci malo losiji po tom pitanju,posebno MakPetrol. Najgore je po velikim izvoznicima,gde dnevno budu po desetine kamiona,jednostavno nemas gde,moras u zbunje ili livadu. U smederevskoj zelezari gde je dnevno prolazilo stotine kamiona,nema WCa za vozace i kad ih pitas da koristis njihov WC za zaposlene,oteraju te u tri lepe. Hrvatska je mnogo bolja po tom pitanju,obavezno na prijavnici bude toalet za vozace.
zeljko
zeljko

Broj poruka : 887
Datum upisa : 04.03.2012
Godina : 45
Lokacija : Obrenovac

Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od najsporiji Pon Sep 03 2012, 21:25

....pa sta god mi pricali mislim da je najvaznije da pored svih muka i nedaca u poslu,potrebno da imamo makar higijenski ciste uslove za odlazak u toalet,pranje ruku i tusiranje.Moze da mi zameri ko god hoce ali vecina prof.vozaca se ponasa kao da je prostorija koju je upravo koristio,napravljena samo za njega i kao da posle njega niko nece tu vise da udje i iskoristi taj toalet ili tus kabinu.Jos veci je problem ako se koriscenje tusa ne naplacuje pa uglavnom takvi prostori uglavnom svuda izgledaju kao svinjac jer gomila ljudi nema naviku da pocisti i urednim ostavi prostor iza sebe.Neverovatno da cesto sami sebe unizavamo i da sve nas zbog takvih smatraju stokom,zakljucavaju prostorije i ne zele da nas puste gore nego da smo sugavi.Posebna je prica kada sretnem kolege koji nece da se kupaju i nikada mi nece biti jasno niti mogu da razumem da taj neprijatan miris koji sire oko sebe ne osecaju,da mogu po ovim vrucinama da sede ulepljeni znojem u kabini a narocito da ceo dan idu u papucama i da pri tome danima ne operu noge koje su im kao da bosi rade u rudarskoj jami.Niko od nas nije neka bas totalna pedanterija ali neke elementarne stvari se moraju postovati makar da bi se po mogucnosti i potrebi za odrzavanjem neke licne higijene,razlikovali od zivotinja.E sad',mozes samo da zamislis taj uzitak i zadovoljstvo kada te neka krajputaska "lepotica" stopira ili nudi seks, a znas da je upravo izasla iz kabine nekog "dase" koji mesecima nije video vodu.Pa 'de ces lepse ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 3547
Datum upisa : 17.02.2012
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac

Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od Intarder Pon Sep 03 2012, 21:43

Ovo Neso za papuce si u pravu 100% nemam nista da dodam svaka ti dala drinks ....ne kazem da je ovo nase zanimanje nesto sada ekstra ali treba voditi barem malo racuna kako izgledas posle nam kriv neko drugi kako je ovaj posao spao na niske grane i kako nas niko ne hebe ni za suvu sljivu. No No No
Intarder
Intarder

Broj poruka : 1277
Datum upisa : 06.03.2012
Lokacija : Medakovic

Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od Sotir Pon Sep 03 2012, 22:28

U Grckoj su wc-i koji su uz auto put nesto kao otprilike muciliste,toliko su mali i uzani da je to bas bedno.Zato im je pored svakog odvojenog dela na tom istom auto putu,mislim na mesto za pauzu,pa preko ograde gomila nagazno razmaznog materijala.Cudi me iz razloga sto kroz Grcku prodje mnogo kamiona i turista u toku leta nisu obratili paznju na te bitne detalje.Dobra stvar je,bar ono sto sam imao priliku da vidim je sto firme gde su istovari i utovari robe imaju wc i tus u solidnom stanju i na raspolaganju je vozacima.Neki su malo losiji,neki dobri.
Sotir
Sotir

Broj poruka : 1855
Datum upisa : 10.02.2012
Lokacija : Pancevo

Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od Aleksandar Pon Sep 03 2012, 22:58

Cudi me da Mirko Alvirko to nije provalio on malo malo pa u Grcku, sverc cveta haha haha
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od siera Pet Sep 14 2012, 21:10

I tako da nastavim sa pisanijem dalje. Slike ću postaviti u više postova zbog preglednosti da ne budu sve na gomili a admin ako mu se ne dopadne neka kaže pa da ispremeštam.

Dok sam dokonisao naidjem na ovakvu mašinu mislim da je bio Iževsk u pitanju

[You must be registered and logged in to see this image.]

Konačno istovario sam nakon 13 dana i polazak na utovar. Utovar je daleko nekih 10-15km od mesta gde sam istovarao i onda krenem polako kroz grad pogledao kartiu i na oko 2km do mesta utovara, problem ni kriv ni dužan

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pred samom tramvajskom prugom zakačime neka guska sa Lexsusom i odvali mi branik. Hteo sam da :006: na sred ulice

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ajde posle čekaj papire da mi daju pa dok sam ovo sredjivao oko branika izgubih vreme mogao sam utovariti. Tu sam izgubio 3 sata zakasnio na utovar ostao za ujutru i jbg. Sutradan rano utovarim

[You must be registered and logged in to see this image.]

Odvedu me na carinu koja je trajala zadivljujućih 20 minuta i konačno polazak za SRB

Branik sam rešio privremeno sa španerima i srećom uz povremena nameštanja izdržali su 4600km

[You must be registered and logged in to see this image.]

Polazak iz Čeljebinska i nakon 4h stižem na granicu Azije i Evrope

[You must be registered and logged in to see this image.]





Poslednji put izmenio siera dana Ned Nov 11 2012, 23:07, izmenio ukupno 2 puta
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od OGNJEN-OGI Pet Sep 14 2012, 21:14

Jesi sredio branik, jel sve ok sada?
OGNJEN-OGI
OGNJEN-OGI

Broj poruka : 4679
Datum upisa : 29.04.2012
Godina : 27
Lokacija : Novo mesto, SLO

Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od siera Pet Sep 14 2012, 21:22

Put preko Urala od Čeljebinska do Evropske strane 400km od toga 350km jakih brda od 5% - 12% nije nekog kvaliteta ali drugi nema i onda polako

[You must be registered and logged in to see this image.]

ovo je granica Evrope i Azije Urala

[You must be registered and logged in to see this image.]

Uveče naidjem na Francuze i tad mi crkne baterija u aparatu šteta krenuli sa stočarima za Uzbekistan. Skidam im kapu uz svo dužno poštovanje

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tu mi je i izašlo vreme vožnje i onda na pauzu

[You must be registered and logged in to see this image.]

(admine ovo nikoga ne reklamiram samo da znaš)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Toalet na stajanci

Ujutru silazak ka Ufi prvom gradu na evropskoj strani Rusije

[You must be registered and logged in to see this image.]




Poslednji put izmenio siera dana Ned Nov 11 2012, 23:08, izmenio ukupno 2 puta
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od siera Pet Sep 14 2012, 21:37

Nastavim lomatanje po Ruskim dorogama i Nabrežnje Čelni postojbina Kamaza. Pogled na ogromnu reku Kamu i hidrocentralu

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pa onda malo obilazaka

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo je parking od pumpe

I onda prilaz Kazanju na oko 40km skretanje za Orenburg i Kazahstansku granicu. Uveče opet spavanje na pumpi Sib njefta nisam je slikao ostavio sam za neki sledeći put uradjena je slično evropskim pumpama

[You must be registered and logged in to see this image.]

Opet vožnja ka Nižnjem Novgorodu i na prilazima gradu mesto Kstovo veliki portal Luk oila i levo se vide dimnjaci rafinerije koja je ogromna

[You must be registered and logged in to see this image.]



Poslednji put izmenio siera dana Ned Nov 11 2012, 23:09, izmenio ukupno 2 puta
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od siera Pet Sep 14 2012, 21:38

OGNJEN-OGI ::Jesi sredio branik, jel sve ok sada?

Tek danas su mi bili iz osiguranja
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od Sotir Pet Sep 14 2012, 21:47

Odlicno kao i uvek Smile .Sada si jos nabavio novi aparat i slike su odlicne,samo sto si imao problem sa onim udaranjem.Sta je ono sto si natovario za nazad?
Sotir
Sotir

Broj poruka : 1855
Datum upisa : 10.02.2012
Lokacija : Pancevo

Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od siera Pet Sep 14 2012, 21:49

Odlivci bakra prečnik oko 15cm dužina oko 45cm a težina po mojoj proceni izmedju 50-60kg
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od aleksic Pet Sep 14 2012, 21:50

Reportaza je super a tu gusku si trebao :006: sto ne gleda kud vozi drivingbw1
aleksic
aleksic
Počasni Član

Broj poruka : 1720
Datum upisa : 27.05.2012
Godina : 36
Lokacija : Vladicin Han

Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od siera Pet Sep 14 2012, 21:54

Ja poludeo ona mrtva ladna Lexsus od stuba levo do nazad zakačen ona ništa došlo mi da je :006: :006:
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od stralis3 Pet Sep 14 2012, 21:59

Slike su odlicne,reportaza isto... Najezio sam se kad sam video udarenog Stralisa... Dobro je pa je izdrzao do Srbije! Sad samo ne kontam,jel ovo od ove poslednje ture ili od ranije (posto pise OPet sam bio u Rusiji,krajem marta...)? Inace,skidam kapu prisebnosti i snalazljivosti i nacinu na koji si (privremeno) resio problem...
stralis3
stralis3

Broj poruka : 2064
Datum upisa : 03.05.2012
Godina : 34
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od Goran G. Pet Sep 14 2012, 22:07

odlicne slike
Goran G.
Goran G.

Broj poruka : 359
Datum upisa : 14.08.2012
Lokacija : sombor

Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od siera Pet Sep 14 2012, 22:17

Ovo sam ispravio u naslovu teme jel nisam započeo pisanje reportaže kako treba jel sam to počeo da pišem još iz Rusije onako s brda s dola i to je tako ali prva naredna će imati posebnu temu. I tako vozim se vozim se i naidjem na par novih MP3 oteraše ih ka Sibiru i jedan FMX

[You must be registered and logged in to see this image.]

Opet naidjem na ljutu mašinu (mislim dimi mnogo Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 3782987645 ) i 10min pre ovoga kamen u šoferšajbnu a nema ni mesec dana kako sam je zamenio

[You must be registered and logged in to see this image.]

i jedna zanimljiva oznaka

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pogled na fabriku Libherr u Nižnjem Novgorodu

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo sam možda trebao staviti u "autobuse"

[You must be registered and logged in to see this image.]

I tako vožnja pa malo pauze sipati nafte

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pa onda razmišljam usput " i da mi je ovo u dvorištu"

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sada ću staviti nešto slika od naših kamiona koje sam sretao usput pa nekih slika za ove "šiljokurane" pa malo slika iz RO sa pauze. Ako ne stigne sve večeras biće sutre u toku dana ( po podne)


Poslednji put izmenio siera dana Ned Nov 11 2012, 23:10, izmenio ukupno 3 puta
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012 - Page 3 Empty Re: Opet sam bio u Rusiji kraj marta, evo neka slika, nastavak Čeljebinsk 08.2012

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu