Truck.Serbianforum.Info
Da bi videli celi sadrzaj foruma morate se registrovati...

Join the forum, it's quick and easy

Truck.Serbianforum.Info
Da bi videli celi sadrzaj foruma morate se registrovati...
Truck.Serbianforum.Info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlozi, kritike, pohvale

+23
FH16 750
konvoj
seljo
Mr. Autobus
volvofh13
nikipiki
aleksic
Miodrag
MAN603 3
bokiliks
becks89
volvos
Sotir
stralis3
Intarder
OGNJEN-OGI
私はマイケルです
najsporiji
zeljko
Adin_Zne
MercedesBenz3335
siera
Aleksandar
27 posters

Strana 8 od 23 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Sledeći

Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od stralis3 Ned Jul 29 2012, 22:09

E jest' Neso,mi samo volimo red u kuci... :zdere: :maca: :kvin: :kupanje: i naravno :kkkk: !
stralis3
stralis3

Broj poruka : 2064
Datum upisa : 03.05.2012
Godina : 34
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od najsporiji Ned Jul 29 2012, 22:24

..... pa ne stvarno,zaista verujem da se jedan mozda manji deo ljudi sa drugih foruma uclanio ovde da snima sta ko pise i sta se ovde radi,ali mi sve to nije bitno,neka vide kako i sta radimo i na koji nacin se radi na ovom po mnogo cemu rekao bih, vrlo jedinstvenom forumu ali majku mu valjda je osnovni red da se predstave,ko su i sta su i ev.jos neku info o sebi jer i ja mogu da se jos puno puta ovde uclanim pod razlicitim nickom a da ne napisem ni jednu poruku.Pa na sta bi to licilo i to bez obzira sto verovatno Toma ima mogucnodst da vidi sa koje IP adrese neko pristupa forumu.Naravno,sve dalje je na administraciji da malo poradi po ovom pitanju. drinks
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 3547
Datum upisa : 17.02.2012
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Aleksandar Ned Jul 29 2012, 22:47

Da slazem se sa svima vama, od sad ce novim clanovima stizati privatna poruka po prvom prijavljivanju na forum, nakon registracije, a ove ostale cu obavestiti putem pp i e-maila, da se predstave ukoliko to nisu ucinili.
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Aleksandar Pon Jul 30 2012, 14:52

Od danas svim novim registrovanim korisnicima se salju privatne poruke po prvom prijavljivanju na forum, takodje novi clanovi nece moci videti sekcije Pricaonica i Reportaze i putaovanja sve dok ne skupe 10 poruka i ne predstave se.Razmisljam i o uvodjenju zabrane desnog klika za Goste i nepredstavljene clanove, tako da cemo koliko toliko smanjiti kradju slika.

Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od becks89 Pon Jul 30 2012, 15:10

Iskreno, ne možeš sa predstavljanjem ništa učiniti, od krađe nema adekvatnog rešenja. Najbolje "rešenje" je da se sve slike potpisuju,ali opet ni to nije potpuno rešenje. Ali morate biti svesni da sve ono što objavite postaje javno i nema više načina da se zaštiti u potpunosti.

becks89

Broj poruka : 23
Datum upisa : 07.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Aleksandar Pon Jul 30 2012, 15:29

Da, naravno da predstavljanje nece spreciti kradju, ali cisto da znamo sa kime imamo posla, jer pojavljuju se novi clanovi, a niko se ne predstavlja. Znam da kada nesto postavimo to postaje javno i da svako ima mogucnost da "skine" sliku, ali mi ovde imamo problem sa jednim likom koji siri neistinu na facebook, a pritom koristi slike clanova ovog tako i clanova drugih foruma, ali uvodjenjem zabrane desnog klika toliko koliko ce se spreciti taj problem...Pozdrav
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od becks89 Pon Jul 30 2012, 15:52

Mada po meni najadekvatnije rešenje je validacija članova preko acp-a, i pravljenje crne liste preko panela, sad ne znam da li postoji to kod besplatnih foruma ? Ali kod php-a postoji validacija i ako slučajno neki ip imaš na crnoj listi taj član se ne može registrovati, a i ovde koliko znam gosti ne mogu da vide linkove i slike, što je najpametnije rešenje. Prosto blokiraj mu ip adresu u panelu i neće moći ništa da skine sa foruma, idiota i psihopata će uvek biti tako da nam je sa te strane otežan posao Sad

becks89

Broj poruka : 23
Datum upisa : 07.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od 私はマイケルです Pon Jul 30 2012, 16:12

Aleksandar ::Od danas svim novim registrovanim korisnicima se salju privatne poruke po prvom prijavljivanju na forum, takodje novi clanovi nece moci videti sekcije Pricaonica i Reportaze i putaovanja sve dok ne skupe 10 poruka i ne predstave se.Razmisljam i o uvodjenju zabrane desnog klika za Goste i nepredstavljene clanove, tako da cemo koliko toliko smanjiti kradju slika.
Ovo podržavam 1000%. Svi koji se nisu predstavili ne bi trebali da imaju pristup u tri teme:
1.Predstavljanje članova(osim ako se nisu sami predstavili)
2.Pričaonica
3.Reportaže i putovanja.
Ovo podržavam maksimalno.

Ima drugi problem,novi članovi mogu da se predstave lažno(pod drugim imenom) i da se to ne otkrije. Lično ja nemam šta da krijem ovde u vezi podataka svojih i mojih dešavanja u životu. Drugi članovi možda žele da sačuvaju svoju privatnost koliko-toliko i baš zbog drugih članova ovde bi trebalo da se ispune neke pristupnice,tipa: Adresa,broj telefona,itd... i ti podatci da se nalaze samo kod glavnog Administratora ili osnivača ovog foruma,da ne bi došlo do zloupotrebe tih podataka(da nisu vidljive javno,već ako neko želi da ostvari neki bliži kontakt sa nekim sa ovog foruma,to može da se sredi preko PP-a). Ukoliko bi se i dogodilo da nekom njegovi podatci "Procure" na svetlo dana(na forumu) a da ta osoba(čiji su podatci) to nije lično uradila,onda bi se znao krivac za takvo delo:Odavanje poverljivih informacija članova(onda bi Administrator malo dobio :sip: ), i tačno bi se znalo ko je za to odgovoran(jedino bi "Gazda" foruma ili Administrator imao te podatke,a to bi trebala biti ista osoba). Ovako neko može lažno da se predstavi i da napiše izmišljene podatke i da posle pokuša da zloupotrebi te podatke i od drugih članova,za šta sam ja protiv. Ima ovde članova koji žele da sa nekim sa foruma izmenjaju lične podatke a ima članova koji to ne žele, i zato je moj predlog da ne bi niko bio oštećen da svi ispunimo neku pristupnicu sa ličnim podatcima(ime i prezime, adresa, broj telefona,itd..), i da se ti podatci čuvaju kod glavnog i odgovornog na ovom forumu i ako nešto zajebe, ne može da kaže nisam ja, drug urednik je i slično.
Primer: Ako bi slučajno moj direktor došao do informacija da sam ja: 私はマイケルです i da kritikujem moju firmu non-stop,i ako bi me moj direktor posle :006: ja bi znao odakle mu informacije o mom indetitetu.
Ako bi došli da me hapse zajedno sa Najsporijim zato što sam kritikovao državu i njene organe, ja bi znao kako su došli do mojih podataka.
Gazda Toma bi onda bio :006: od mene.
Ovo su samo primeri bili, malo opisani u šaljivom stilu.

Razmislite o ovome i odlučite se. Meni odgovara i ovakvo stanje ali bi bilo bolje da se forum i njeni članovi malo zaštite od stranih uticaja od spolja(van foruma i unutar istog), a onima što kradu slike odavde lakše bi se ušlo u trag,ne bi mogli da se sakriju a da ih ne otkriju(nadležni i odgovorni ovde).
私はマイケルです
私はマイケルです

Broj poruka : 1776
Datum upisa : 26.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od becks89 Pon Jul 30 2012, 16:14

Ljudi budite svesni, da ste pristupom forumu dali dozvolu da vaše informacije budu javne. Smile

becks89

Broj poruka : 23
Datum upisa : 07.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od 私はマイケルです Pon Jul 30 2012, 16:28

Koje su to informacije javne? Imaš E-mail adresu koja može biti izmišljena. Ime možeš da daš lažno, lokaciju možeš isto da izmisliš. Možeš da navedeš da imaš 17 godina,a imaš ih 40 godina. Mogu da navedem da vozim autobus a da nikada nisam vozio ništa veće od bicikla. Šta danas ne možeš da izmisliš i napišeš na forumu ili bilo gde drugde(Twiter,Facebook, itd...)
Odem u Internet kafe i kuckam po forumu i nikada ne možeš da provališ ni ko sam ni šta sam.
Slažeš li se sa mnom Dušane, Partizanovac?
Ja sam laik što se tiče interneta i kompjutera ali sam slušao šta drugi ljudi, koji tvrde da nešto znaju o tim stvarima pričaju. Ja sam samo dao predlog a ko se razume u kompjutere to može i da uradi.
私はマイケルです
私はマイケルです

Broj poruka : 1776
Datum upisa : 26.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od najsporiji Pon Jul 30 2012, 18:21

......evo i mene ovde i potpuno podrzavam sve ovo sto je Mihajlo napisao a Toma uveo ili namerava da uvede u cilju zastite rada obog foruma,ali i sve neke druge novotarije koje bi doprinele sprecavanju bilo kakavih zloupotreba u radu ovog foruma i clanova ovog foruma.Nista ne bih vise dodao jer imam puno poverenja i u dosadasnje clanove i u administraciju, a narocito sto nemam ni jedan jedini razlog da bilo sta krijem .U istom saljivom tonu moram da kazem Mihajlu da se ne slazem sa njim i da nije u pravu sto se tice pominjanja tamo nekog ev. 'apsenja ,jer sam jos pre obecao da tu bandu vise necu nazivati pogrdim imenima a narocito ne sada kada za nase dobro treba da nam uzmu sve cak i ovo malo sirotinje, te nas tako opet za nase dobro,rese svih problema.Hvala im na tome i oni su stvarno najbolji u tome i ja cu ih uvek maksimalno hvaliti, a Mihajlo moze da izmislja sta god 'oce. ahhhhha ahhhhha ahhhhha
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 3547
Datum upisa : 17.02.2012
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od 私はマイケルです Pon Jul 30 2012, 18:52

Da se ispravim onda ovde.
Kada budu dolazili da samo mene hapse(neće biti ni prvi a ni zadnji put),pošto Najsporiji nije ništa rekao protiv njih. Ne brini Nešo,pisaću ti pisma duga odande i čekati te da dođeš i ti tamo(ne u posetu).
ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha ahhhhha
私はマイケルです
私はマイケルです

Broj poruka : 1776
Datum upisa : 26.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od najsporiji Pon Jul 30 2012, 18:57

:aplauz: :aplauz: :aplauz: drinks ali sto se tice predloga za zastitu u radu ovog foruma,sve stoji i sve sa maksimalnim poverenjem podrzavam. drinks
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 3547
Datum upisa : 17.02.2012
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od becks89 Uto Jul 31 2012, 13:18

私はマイケルです ::Koje su to informacije javne?
Slažeš li se sa mnom Dušane, Partizanovac?
Vidim dosta se ovde zna lol!
A što se javnih informacija tiče, samim pristupom forumu ti ostavljaš ip adresu svog routera (sredstvo preko koga si konektovan na internet) i ip svog računara , pri svakom prijavljivanju staju ip adrese, u slučaju da te zanima ko je i šta je na tvom forumu preko ip adrese se lako može proveriti i sadržaj računara sa koga se pristupljuje forumu. To je bar najmanji problem , ako poznaješ računare Smile Ali opet slažem se sa tobom , tu je internet caffe i tu nema efikasne zaštite, ali sumnjam da je neko toliko zaludan da potkrada neki forum i skida slike iz internet kafea Smile

becks89

Broj poruka : 23
Datum upisa : 07.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od najsporiji Uto Jul 31 2012, 15:18

becks89 ::
私はマイケルです ::Koje su to informacije javne?
Slažeš li se sa mnom Dušane, Partizanovac?
Vidim dosta se ovde zna lol!
A što se javnih informacija tiče, samim pristupom forumu ti ostavljaš ip adresu svog routera (sredstvo preko koga si konektovan na internet) i ip svog računara , pri svakom prijavljivanju staju ip adrese, u slučaju da te zanima ko je i šta je na tvom forumu preko ip adrese se lako može proveriti i sadržaj računara sa koga se pristupljuje forumu. To je bar najmanji problem , ako poznaješ računare Smile Ali opet slažem se sa tobom , tu je internet caffe i tu nema efikasne zaštite, ali sumnjam da je neko toliko zaludan da potkrada neki forum i skida slike iz internet kafea Smile


....sve je tako kako si napisao osim one male sitnice da je neovlascen pristup tudjem racunaru tj.podacima u istom,krivicno delo koje je i u nasem zakonodavstvu vrlo kaznjivo osim ako se to radi za potrebe odredjenih, slubi ali i tada sa odobrenjem nadleznih istraznih organa.Za nasu srecu,sve ovo sto mi ovde ili na drugim mestima radimo,spada u vid dobre pa i edukativne zabave te smo kao takvi jos uvek daleko od bilo kakvih sankcija osim internih. drinks
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 3547
Datum upisa : 17.02.2012
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Aleksandar Sub Avg 04 2012, 20:55

A sada malo o novinama na forumu:

1. Promenjene su ikonice u temama, umesto onih dosadnih kruzica, sada su tu kamioncici.
2. Mozda su neki od vas imali priliku da vide, kada stize privatna poruka nema vise onih ruznih i neurednih slova, sada to izgleda ovako: Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 I_icon10
3. Promenjen je favicon (tako se valjda zove), to je mala ikonica koja stoji ispred naziva sajta u kartici u vasem pretrazivacu.

E sad da li se slazete da promenimo malo ovu narandzastu boju, da stavimo neku drugu, dajte predlog, ujedno cu tada da prevedem ove reci sa engleskog jezika na nama poznati srpski?
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od najsporiji Sub Avg 04 2012, 21:14

..... :aplauz: :aplauz: :aplauz: :aplauz: :aplauz: a i ova farba je po meni bas odlicna i po njoj se prepoznaje sajt ali ja iznosim svoje misljenje i slazem se uvek sa misljenjem vecine.Jos jednom sve pohvale za ove lepe i male dzidza bidze novotarije... :aplauz: :aplauz: :aplauz:
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 3547
Datum upisa : 17.02.2012
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od OGNJEN-OGI Sub Avg 04 2012, 21:18

Ja sam za, da se promeni boja..na neku drugu..kako bi forum bio još prepoznatiji, a sad kako vi želite Wink
OGNJEN-OGI
OGNJEN-OGI

Broj poruka : 4679
Datum upisa : 29.04.2012
Godina : 27
Lokacija : Novo mesto, SLO

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od bokiliks Sub Avg 04 2012, 22:21

Pohvale za ulozeni trud...
Lepo je videti da se nesto desava, da se nesto menja,
sto je i najbitnije jer se vidi da je nekom stalo da sve ovo napreduje
korak po korak...
U principu swaka promena je dobra pa cak i ako nije pun pogodak
ipak je znak da se nesto menja, nesto novo...
Jos jednom, podrzavam svaku promenu jer se jedino tako mogu
uociti prednosti i mane iste...
Bravo...
bokiliks
bokiliks
Počasni Član

Broj poruka : 551
Datum upisa : 23.02.2012
Lokacija : Krusevac

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Aleksandar Sub Avg 04 2012, 22:47

Hvala, hvala na pohvalama, ali da napomenem da nista od toga ne bi bilo da Vas, clanova nema. vole bih da cujem jos misljenja po pitanju promene ove narandzaste boje. Hvala jos jednom
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Gost Čet Avg 09 2012, 08:46

Evo mene ponovo sa prijedlogom. Naime imam prijedlog da napravimo temu za velike prevoznike Tipa Willi Betz,Waberer's,Norbert,Cat Holdmayr....

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Aleksandar Čet Avg 09 2012, 15:42

Evo ovako to mozes da otvoris temu npr. Willi Betz u sekciji Prevoznici iz ostalih zemalja evrope, samo sto cu ja u nazivu sekcije dodati i transportne firme. Ali to ces samo ti stavljati, evenutalno Ogi, jer mi ostali nemamo priliku da negde to uslikamo.
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od becks89 Čet Avg 09 2012, 15:52

Evo mene opet. Nadam se da ovo neće biti pogrešno protumačeno. Ali treba mi par odličnih poznavaoca kamiona (kakvih ovde ne manjka siguran sam) oko pomoći vezane za moj forum. Naravno sve to je dobrovoljno, a biće i neke nagrade koliko budemo u mogućnosti. Hvala vam unapred,a zaintresovani nek mi se jave preko pm-a . Smile

becks89

Broj poruka : 23
Datum upisa : 07.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od OGNJEN-OGI Čet Avg 09 2012, 17:05

Možeš otvoriti one teme...ali ni ja nemam baš nešto puno slika..imam nešto od Waberersa,Gartnera i još po koju firmu...
OGNJEN-OGI
OGNJEN-OGI

Broj poruka : 4679
Datum upisa : 29.04.2012
Godina : 27
Lokacija : Novo mesto, SLO

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od becks89 Čet Avg 09 2012, 17:14

Nije mi problem teme same proizvođača, nego mi je glavni problem informacije o transportnim preduzećima Sad

becks89

Broj poruka : 23
Datum upisa : 07.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 8 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 23 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu