Truck.Serbianforum.Info
Da bi videli celi sadrzaj foruma morate se registrovati...

Join the forum, it's quick and easy

Truck.Serbianforum.Info
Da bi videli celi sadrzaj foruma morate se registrovati...
Truck.Serbianforum.Info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlozi, kritike, pohvale

+23
FH16 750
konvoj
seljo
Mr. Autobus
volvofh13
nikipiki
aleksic
Miodrag
MAN603 3
bokiliks
becks89
volvos
Sotir
stralis3
Intarder
OGNJEN-OGI
私はマイケルです
najsporiji
zeljko
Adin_Zne
MercedesBenz3335
siera
Aleksandar
27 posters

Strana 20 od 23 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sledeći

Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od siera Pet Feb 01 2013, 16:33

Ja ne umem psovaće me admin Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Aleksandar Pet Feb 01 2013, 16:39

otvarajte... ne mogu sve ja da stignem... Cool
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od siera Pet Feb 01 2013, 16:40

Pa Ja mora neko i sojke da juri po KŠ, lepo vreme haha haha haha
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od 私はマイケルです Uto Feb 12 2013, 16:10

Ajde Administratore metlu u ruke i da napraviš veliko spremanje ovde, da se zahvališ onim članovima koji podrivaju ovde red i poredak. Za buduće članove koji se učlanjuju ovde da se uradi bezbedonosna procena njihovih karakteristika. Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645
私はマイケルです
私はマイケルです

Broj poruka : 1776
Datum upisa : 26.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od siera Uto Feb 12 2013, 16:21

Da popune prijavni formular i da podnesu garanciju da će se ponašati shodno pravilima Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Aleksandar Uto Feb 12 2013, 16:26

A pravila sam prepisao sa drugog foruma ahhhhha ahhhhha ahhhhha
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od siera Uto Feb 12 2013, 16:28

A formular da bude ko za kredit Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 3782987645 u banci
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od siera Sre Feb 13 2013, 14:05

Admine nakupilo se oko "nekih 150 članova na forumu" u statusu 0 postova u periodu jul 2012 pa do danas. To bi trebalo Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Maid-smiley-emoticon jel nemamo nekih potreba za njima, ljudi se registrovali i više se nikada nisu pojavili. Ostaviti možda ove iz 2013 pa početi sa 01.03. brisati i te članove osim ako se aktiviraju. Iz 2012 sa 1 postom ili 2 posta treba i te regulisati jel se osim tada više nisu uopšte pojavili. Ovo valja uraditi što pre jel se stvara prividna situacija o članstvu a stvari stoje drugačije.
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od MAN603 3 Čet Feb 14 2013, 16:34

Ja predlažem da se u bus temu strani prijevoznici može napravit samostalna tema . Very Happy
MAN603 3
MAN603 3

Broj poruka : 393
Datum upisa : 02.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Aleksandar Čet Feb 14 2013, 18:14

Mislim da nema potrebe za time, iz razloga sto je ovo prevashodno forum o kamionima, postoji na brdo foruma o busevima, svaka zemlja ex-yu ima najmanje po 1-2 foruma...
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Mr. Autobus Čet Apr 04 2013, 11:46

Ja bi samo predlozio da se u forumu za reportaze otvori mozda tema sa nazivom poput "Ostale, manje reportaze", tako da se ne mora za svaku malu reportazu da otvori posebna tema i s time forum postaje nepregledan, ali je ovo samo predlog Very Happy Very Happy Very Happy drinks
Mr. Autobus
Mr. Autobus

Broj poruka : 330
Datum upisa : 21.09.2012

http://transporter.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Aleksandar Pet Apr 05 2013, 13:23

Mislim da nema potrebe za tim.. za sad.. ne znam da li si pratio malo.. dosta clanova su nas napustili otisli na bolja mesta... a i onako ima malo reportaza nije sad to neka cifra da je nemoguce se snaci.. Hvala na sugestiji..
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Aleksandar Uto Apr 16 2013, 16:54

Evo drugari. sutra je 450 dana kako forum postoji.... Pozdrav za sve koji su ostali, koji su otisli, ove nove koji su stigli, a i za sve one koji ce tek da stignu.... Prvo da kazem da sam ponosan na sve Vas koji su tu i koji se trude da odrze ovaj forum. Zapali smo u neku krizu, mnogo se pojavilo Vuka Brankovica... Mnogi su me iznenadili, uglavnom pozitivno. Zao mi je sto je jedan lik uspeo da raskanta celokupno drustvo, jos vise mi je zao sto su optuzili mene i to bas me krivi isti onaj koji je i podrzavao onog gore pomenutog lika. ali boze moj sta je tu je nije kraj sveta.... hah.. E najvece pohvale za Ogija, Nikolu, Aleksica, Bokija, Zrenjaninskog Siljokurana, RADETA (sabackog Siljokurana) Vulu.. i ostalu kompaniju, ako sam nekog izostavio neka ne zameri... A svi drugi koji su ulogovani, a cute i do juce bukvalno nisi mogao do reci da dodjes od njih, neka malo uzmu tastaturu u ruke i neka se oglase, da vide ljudi da ste zivi bree. Toliko... Hvala svima, na ulozenom trudu, vremenu, radu...


Poslednji izmenio Aleksandar dana Sre Apr 17 2013, 01:32, izmenjeno ukupno 1 puta
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od OGNJEN-OGI Uto Apr 16 2013, 19:45

Šta je tu je, neki otišli, neki ostali, ja ću kao i do sada slike da postavljam, a evo za neke dve nedelje biće i godinu dana kako sam na forumu, kao što kažu "koga nema bez njega se može, a i mora" tako i mi, idemo dalje, šta je tu je. Živ ti meni bio... drinks
OGNJEN-OGI
OGNJEN-OGI

Broj poruka : 4679
Datum upisa : 29.04.2012
Godina : 27
Lokacija : Novo mesto, SLO

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty re

Počalji od vula Uto Apr 16 2013, 20:11

[b] Hvala Sale,ja ću nastaviti da slikam i da koliko toliko doprinesem ovom forumu...Pozdrav za sve! Wink
vula
vula

Broj poruka : 405
Datum upisa : 07.02.2013
Godina : 27
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od siera Uto Apr 16 2013, 20:28

Dobro veče

Evo da se oglasim i Ja po ovom pitanju a i malo da podsetim na hronologiju dogadjaja iz pradjašnjeg perioda.
Zbivanje nastaje tako što Marko koga sam opet Ja zaštitio da se ne banuje i pored lažnog predstavljanja na svim mogućim forumima EX YU ostao je i počeo da pametuje mnogo više nego što sme i treba.
Što je Enes posle lažnog predstavljanja ostao na forumu mojom zaslugom jel sam Ja lično kod Administratora intervenisao da se ne isključi sa foruma i da mu se da još jedna šansa, koju je on posle prokockao kod mene za uvek. Kad je mali Marko kao ljutito napustio forum onda dolazi Enes i hoće da bude administrator i počinje da nudi pare meni da bi dobio tu mogućnost. Više nego smešno Njih dvoica nemaju zajedno godina koliko Ja imam iskustva na točkovima.
Ostali članovi normalno počinju da se ljute i neće da trpe njih dvojicu, prvo Mihajlo, Ja, Neša i da ne nabrajam dalje i dolazi se u situaciju da Mihajlo koji je čovek na mestu hoće da ode sa foruma. Obavešten sam o tome i reagujem kod Administratora da se malo sredi situacija, neka isključi ovu dvojicu sa početka priče i tu bi priča trebala da bude završena al medjutim Administrator je sav besan šta ovo šta ono Ja ovo gasim itd itd i samim tim postupkom iritira i ostale članove Neša, Sergeja, Konvoja mene briše da nisam urednik to više ne treba nije veliki forum itd itd a u suštini kad se sabere neka se vidi kvalitet postova od navedenih članova i uporedi sa ostalim pisanijama. Slike i ne računam u nešta bog zna šta sem ako su neke koje se baš i ne vidjaju često. Vidim tema tehnika se svela na enterijer, zakonodabstvo i propisi ništa i da ne nabrajam dalje ima još tu tema koje su zavezale a pogodi Administratore zašto.
Tvoj postupak nije bio prema nama korektan i pitaš se zašto je to tako i kažeš da te neko izneverio. Niko te bre nije izneverio nego si svojom ne promišljenom aktivnošću to uradio, da ne tražim postove iz tog perioda pa ih malo pročitaj i iz analiziraj, sad sam Ja još uvek "neki urednik" piše zeleno Siera al gde sam probao nešta ne mogu baš da uredjujem al nije ni bitno ne patim od funkcija a mislim da još uvek imam najviše postova, funkcija predsednika mi je "uzeta pa vraćena" haha verovatno kad si se oladio. Tvoje pisanje prema Konvoju nije ok, al dobro svako nek za sebe snosi neku odgovornost i korektnost pisanja prema ostalima. Tebi niko ništa ni slično nije napisao, jesi ti Administrator i vlasnik foruma ali onda budi fer korektan prema ljudima koji su napisali gomile kvalitetnih postova, koliko je bilo oglasaza posao od tog negde 15 februara mislim pogledajte sami i da ne dužim dalje niko tebe "izdo nije" nego sredi hormoni i nervni živci jel kad bi Ja tako šizio završio bi u ludari davno.
Gledam Ja šta vi pišete odnosno ne pišete, pa sam pre neki dan 2 posta napisao samo kolko da se zna.
Još jednom da dodam da te niko nije izdao već si sam napravio što si napravio a staklarija kad se jednom polupa teško da je zakrpiš, uvek se vidi.
Pozz iz RUS
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od OGNJEN-OGI Uto Apr 16 2013, 20:57

Dobro veče Rade i tebi i pozdrav iz Slovenije u Rusiju! Nadam se da mi nećeš šta zameriti, pričajmo ko "ljudi" iako je velika razlika u godinama. Htedo samo da ti odgovorim na tvoju reč, citiram: Slike i ne računam u nešta bog zna šta sem ako su neke koje se baš i ne vidjaju često. hmmm, idem u srednju elektro školu, smer kompijuterski tehničar, i još nisam čuo profesora koji je rekao da slike nisu jedne od glavnih tema na forumu, mislim da si ovde pogrešio, jer je ipak smisao foruma u slikama, ako nije tako, zašto onda slikaš? Zašto praviš reportaže? Naravno čast "pričama" i svim sastavima, koje ste napisali na forumu. Naravno je i to važno, iskusni ste ljudi i verovatno možete puno toga da kažete. Tvoja poruka leti na sve ove mlade članove, koji se trude da slikama doprinesu ovom forumu, evo ti primer jednog francuskog foruma http://www.photos-camions.com/ slika ima kao mrava, većina korisnika preko 10 000 poruka, i kod drugih foruma je tako. Tako da ipak mislim da su slike glavna reč, kao što si spomenuo tehnika nam je pusta, normalno jer su otišli svi stariji forumaši, te samim tim, mi mlađi nemamo šta tamo da napišemo. i još nešto citiram: a mislim da još uvek imam najviše postova ...bez uvrede ali ja da malo redovnije slikam, odavno bi te mogao prestići, jer pola tvojih poruka nalazi se u pričaonici, a meni i nije od nekog značaja da imam najviše postova, odnosno ne patim zbog toga. Eto toliko, ne bih dalje da dužim, niti da se upuštam u ikakve dalje polemike, živ bio i svako dobro!
OGNJEN-OGI
OGNJEN-OGI

Broj poruka : 4679
Datum upisa : 29.04.2012
Godina : 27
Lokacija : Novo mesto, SLO

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od siera Uto Apr 16 2013, 21:08

Za slike hoću da kažem da su najčešće i naj masovnije na forumu pa njih mogu da odvojim u potpuno drugu kategoriju u učešću na forumima njih na jednu stranu one su najčešće za razliku druge tematike, ali generalnodesetine i stotine slika MP1 i MP2 ne vrede kolko jedna slika starijeg dobrog kamiona ili potpuno novog kamiona koji je tek proizveden ili slika neka posebne situacije, njih je uvek bilo i biće.
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Aleksandar Sre Apr 17 2013, 01:16

Pozdrav Rade, evo drago mi je da se jednom stavi tacka na ovo... Pre svega uz duzno postovanje prema tvom iskustvu, godinama i svemu sto ide uz to. Ovde smo kao i pred Bogom svi isti.. Kao prvo ja sebe ne dozivljavam kao Administratora, Gazdu, Sefa, Predsednika ili Ministra. Trudim se da budem Covek, u skladu ponasanju prema meni. Pocecu redom. Sa Markom si stalno imao problem, kao i vecina nas.. On jeste pisao neke nebuloze o raznim firmama i sad da pitam ja tebe, jer i ti imas forum i tamo si neka da kazem vlast. Tako da ti prica i ovo npr cita vlasnik te firme i tuzi mene kao vlasnika foruma za klevetu. Dalje Enes se jednom lazno predstavljao kao ActrosBoy i dobio je ban. Kad se drugi put predstavio kao Murgaa, da li se mozda secas kada sam ti napisao da mi sumnjiv za lazno predstavljanje ti si rekao da gresim. E kad se ispostavilo da je Murgaa stvarno Enes svi smo bili za to da se on izbaci, jedino si ti rekao da ostane i stao si u njegovu stranu i odbranu. I ostao je.... I sad pises tu:
Ostali članovi normalno počinju da se ljute i neće da trpe njih dvojicu, prvo Mihajlo, Ja, Neša i da ne nabrajam dalje....
I ti, a i svi drugi krecete mene da :006: zbog toga sto ja njega nisam banovao!? Rolling Eyes Pa ko je ovde lud.... Pa al si se ti zalagao da ostane, terao ga da se izvinjava polovini clanova.... I kad ovaj zasrao stvar do balcaka ti lepo u stranu, kao francuska sobarica, a mene da naguze, ja kriv sto ga nisam banovao... Kako mozes uopste da kazes da sam ja kriv.. kad postoji pisanje koje ovog trenutka moze da se pronadje i procita, gde si ti trazio, da Enes ostane, iako sam ja bio resen da ga banujem.
Obavešten sam o tome i reagujem kod Administratora da se malo sredi situacija, neka isključi ovu dvojicu sa početka priče i tu bi priča trebala da bude završena al medjutim Administrator je sav besan šta ovo šta ono Ja ovo gasim itd itd
Rade, o cemu pricas... kako da ne budem besan kad si samo mesec dana pre toga zahtevao da Enes ostane, da ti garantujes za njega.... Pa kao malo dete bre oce piski nece piski... Moj postupak nije bio korektan, a to sto si ti zahtevao da Enes ostane, nakon laznog predstavlanja, jel mislis da je taj tvoj postupak bio korektan prema ostalim clanovima, pitam ja tebe Rade? Forum sam hteo da izbrisem iz razloga, sto ni jedan od vas nije nijednog jedinog trenutka rekao u toj situaciji, a kako je tom Adminu, sto mora da udovolji svakome, aa? Dal mozda on ima neke obaveze, dal on dokon da stoji ovde po ceo dan i ispravlja nase krive Drine? Razmisli o tome.... Drugo, zapoceo si bio pricu o losem kvalitetu slika. Ljudi shvatite, ovo je Srbija, ko je lud da izdvoji 200-300evra za fotoaparat da bi slikao kamione? Rolling Eyes Jasno je to meni da je Marko jurio kvantitet.... Imao je dobrih slika, ali isto tako imao je i losih. Ali nepravedno je pricati kako su lose slike po forumu, kad vecina clanova slika mobilnim telefonima, jer ljudi nemaju para za bolje. Jos veca nepravda je ta, da si ti Rade takodje slikao telefonom i znas i samo kakve su te slike bile i kad si nabavio fotoaparat i opleo si po svima, koji slikaju nekim telefonima. Nije fer... Sto se tice tvojih funkcija, te funkcije su uvek i bile na snazi, ali tebe nema vec par meseci da se oglasis, ne znam bre dal si ziv, jedno vreme nisam bio siguran, "spijuniras" tu, pomislio ko zna sta ovaj radi ovde... hehe ... Ti si ovde imao sva ovlascenja i puno poverenje, bio si Bog i batina, ali drug ti si stao u odbranu tamo nekih likova, a ne mene, da si se poneo kao covek istog trenutka rekao, ja sam trazio da Enes ostane, krivite mene. A ne ti si pustio mene da naguze... I onda posle svega ovoga mi kazes kako treba da ohladim glavu i sl. Da sam ovo sve sam napravio? Sta sam napravio.... Mene je upropastilo to sto sam udovoljavao svima.. Admine moze ovo.. Moze... i sve tako u krug... Brisi ovog, promeni ovo, uradi ovako..... To je jedina moja greska.... da ti onog dana nisi trazio da Enes ostane, nista od ovog ne bilo.... Nerazumem te uopste Rade..
Jos nesto vrlo vazno.... Uvek si ti i neki clanovi foruma imali lose misljenje o ovim tzv klincima. Znam i sam da si i mene ubrajao tu. Iako sam 1992 godiste, ja u svojoj dusi se osecam kao dete. I svaka osoba na ovom svetu nije covek, ako se bar malo u sebi ne oseca kao dete.
A i ovo zelim da ti kazem tebi i svim gore likovima koje si pomenuo... Samo vi imate probleme i mislite da sam ja robot bez srca i duse... Ti Rade ne znas, da ja imam srcane probleme i smetnje, uz to da imam dosta nizak pritisak, donji mi je 40, ne znas da mi je strogo zabranjeno nerviranje, alkohol, cigarete i pola srpskog jelovnika, sve to a imam tek 21godinu, ne znas da kuci imam caleta invalida sa 100% telesnog ostecenja tacnije coveka koji ne vidi i ne cuje, da mi u porodici niko ne radi, da zive od oceve invalidske penzije, da moram sam da se snalazim od kad znam za sebe. I ONDA dodjes ti i kazes mi kako sam ja nekorektan, besan, glup i sl. kako treba da camim tu i slusam tebe, kao da si izmislio naizmenicnu struju... E moj Rade....
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od siera Sre Apr 17 2013, 08:06

Aleksandre, nigde Ja tebi nisam pomenuo da si glup ili ti rekao bilo šta što bi bilo ružno ni tebi ni bilo kome drugom od ostalih članova, jesam rekao da ova dvojica ostanu i dati ima šansu da rade u razmišljanju da to neće više činiti al jbg ispostavili se da su zloupotrebili moj autoritet kod tebe al dobro taj deo nek bude meni na teret i dušu.
Što se tiče kvaliteta slika znam sa čim se radi jel sam i Ja slikao do pre par meseci mobilnim ali suština te priče je bila da su ova dvojica gore pomenutih stavljali sve redom misleći da je to super i dalje tvrdim da loša, mutna, ne oštra slika ne treba da bude prisutna na nijednom forumu osim da je nešta baš što se ne vidja svakodnevno a slike drugih članova su mnogo bolje i kvalitetnije nego velika većina slika od ove dvojice koji su kačili sve redom, pogledaj tamo negde u delu autobusi i na još nekoliko mesta slike od ove dvojice, to ti ne treba na forumu i samo zatrpava ostali kvalitetan materijal.
Ja se nisam oglašavao od nekog mislim 18. februara pa do pre 10 dana to je recimo u zbiru mesec i po možda malo manje, možda malo više ali sam čitao i gledao pisanja, valjda nije problem. O tebi bre nikada nisam rekao ni jednu jedinu ružnu pomisao a kamo li reč, ne znaš da sam okrenuo 10 različitih telefona da vidim šta je sa tobom kada te nije bilo 3 dana i Ja i Neša i Miloš, pa smo nekako došli do Duleta itd i onda si se ti pojavio. Znači zaboravi da sam o tebi bilo kada šta pomislio ružno kao i o bilo kom članu foruma. Od tih starijih članova koji su bili imam kontakte i čijemo se telefonom veoma često a deo tih ljudi znam i lično a ti si bio prvi i Sniper sa kim se znam sa Sniperom sa neke druge strane, Saulinom se znam ali jednostavno sa svima sam bio ok i spreman da pomognem, nekom sa savetom , nekome u zaposlenju itd.
Nisi mi nikada rekao nšta bliže o tebi a jbg i ne zapitkujem mnogo osim što mi se kaže. Niko ne može da stoji na forumu po ceo dan da dežura ali tvoja trenutna reakcija nije trebala da bude takva tj, stani sačekati, preispitati trenutne odluke pa uraditi nešta konkretno po tom pitanju i odreagovati, konsultuj se sa nekim po tom pitanju i videćeš odgovor i ne treba seći u sekundu, razmeriti pa onda doneti odluku o konačnom postupku. Na forumu sa kojim upravljaš Administrator je uvek taj koji treba da donese konačno rešenje u takvoj nekoj situaciji i to stavi pod neku kontrolu odnosno smiri strasti.
Verovatno će se oglasiti i Mihajlo ne znam za ostale jel se i on našao u toj priči Vuk Branković a ne zaboravi da sam svim tim ljudima rekao da se ne odjavljuju sa foruma i neka budu prisutni u članstvu, možda se nekada aktiviraju ko zna.
I za kraj, trudio sam se koliko sam mogao znao i umeo da forum bude što kvalitetniji i siguran sam da nisam odmogao u tome i u pregledu i u kvalitetu materijala sa moje strane koji sam postavio a siguran sam u to da je ista situacija bila i kod Mihajla, Sergeja , Neša i da ne nabrajam ostale članove i nikada se nisam poslužoio nečim što bi se moglo staviti pod naziv neke radnje da sam nekome nešta uradio iza ledja.
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Aleksandar Sre Apr 17 2013, 11:50

Zdravo Rade.. Ja tebe postujem i cenim kao svog oca. Ti si dosta doprineo ovom forumu, u vidu reportaza, pisanja, clanova i ost. Za nesto vise od godinu dana nismo imali nikakvih problema, e onda se pojavila neka pojava pod imenom Enes. Mene najvise boli to sto svi misle da sam ga ja cuvao tu i stitio od ostalih clanova i da ga nisam banovao zato sto sam ja tako hteo. A nije bilo tako. Ja sam prvi hteo da ga banujem, postoji sve crno na belo moze da se proveri, ti si Rade trazio da ostane, trazio od njega da se javno izvine polovini clanova. I kad on zestoko zajebe stvar mene napadaju i sta onda mogu da uradim.. Lepo kazem ja cu ovo da obrisem, ja ne mogu ovako da radim. Vise od godinu dana pricamo kako smo neka "porodica" i onda zbog nekog tamo lika sto hoce da se zeni u 15godina, mene forumasi napadaju sto ga nisam banovao, sto ga cuvam tu i sl. a ja ga cak nisam ni stitio niti cuvao tu na forumu. Marko je pisao nebuloze tipa Petric propada, Silo Jelicic pukao, a vi ljudi moji niste svestni koliko prevoznika prati forum i mene mogu da tuze za klevetu. Takodje taj isti Marko je punio forum slikama, neke su bile dobre neke lose, uglavnom to sto kazes da tema Actros Mp2 ima 40tak stranica, nije tacno. Da su se Marko, Enes i jos po neko ne znam vise ni ja ko, pridrzavali pravila i da nisu redjali poruku za porukom, tj svaka slika nova poruka, pa ta tema ne bi imali vise od 20tak stranica. Drugo, sto se tice slika, pa svi na forumu imaju prosecne slike, ja kao prvo ne mogu nikome da kazem losa ti slika, sto slikas tom krklemom kupi fotoaparat. To ja nikad ne mogu da izgovorim. Narod ovde nema da jede hleba, a kamoli da kupuje fotoaparate da slika kamione, bolje te pare da potrose na neku ribu i da vidi barem neku vajdu.. haha.
Eto rekao sam sta mene boli, sta je dovelo do toga da kazem da cu da brisem forum. Niko nije rekao daj brte pusti budale idemo mi dalje, ne nego Dragance dosao i krenuo da me pcuje, on misli meni lako da svakodnevno docekujem puno sanduce poruka, gde jedan trazi ovo, drugi ono, treci nudi pare, cetvrti belu tehniku. Nijednog jedinog dana se nisam pozalio na to. Meni to nije bilo tesko, ali nervira me sto to niko ne postuje. Tebi Rade svaka cast, ti si dosta stvari uspeo u zivotu i svima ovde mozes da posluzis za primer. Ti si jedan od nekolicine sa kojima sam imao cast da se upoznam uzivo... I jos nesto, puno srece u radu tvog foruma, ako treba neko savet reci, jer sam bas usao u poentu cele price oko ovih foruma. haha . Ja nisam sebican niti ljubomoran, a jos najmanje gledam da imam neke koristi od necega. Tuzno je to sto je doslo tako vreme da samo gledamo da imamo neke koristi, trudim se da ne budem takav...
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od siera Sre Apr 17 2013, 14:26

Još jednom da ponovim zbog ostalih lično sam se založio kod tebe da ova dvojica ostanu na forumu idući razmišljanjem jbg neka ih valjda će nešta naučiti i primeniti ponašanje, medjutim svojim ponašanjem i pametovanjem su me zloupotrebili u tom pogledu i mislim da je bilo krajnje vreme da se isključe iz tog društva, bitniji mi je jedan Mihajlo i ostali člaanovi koji su bili ok nego šest Enesa i Marka i pozvao sam te da ti kao Administrator kontaktiraš Mihajla i onda kažeš ej stani rešićemo ovako onako nego si istupio brzopleto, po skidao urednike, ebeš urednika(oričam o sebi ne patim od funkcije u opšte) i onda jbg bilo je kako je bilo a za ovu dvojicu se postupak znao u tom trenutku da im više nije mesto medju tim društvom.
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Aleksandar Sre Apr 17 2013, 15:31

Rade, Rade, cekaj nemoj sad kao mlado mleko.. To sto su njih dvoje zloupotrebili tvoje poverenje, se ne tice nijednog od nas ovde. Niti te neko primoravao da im to isto poverenje ukazujes i sam si znao bolje od ostalih da su bukvalno receno kreteni i da se njima ne moze verovati. Ovde poceli svi po sistemu oce piski nece piski.. oce kaki nece kaki?? Mozemo da vratimo svo pisanje, privatne poruke i poruke na Facebook-u. Rade kada se Mihajlo sa punim pravom naljutio, sto ovde mora da trpi neke idiote, ti nisi kao Covek rekao, evo ljudi ja sam kriv, jbg ukazao sam njima poverenje, zajebao me, trazio sam od Tome da ostanu ovde. Ali ti si Rade cutao, jos si meni trazio da idem da smirujem strasti izmedju Mihajla i Enesa. Rolling Eyes Dozvolio si da 30tak aktivnih clanova mene napadne sto Enesa nisam banovao, jel hoces da pogledas privatne poruke koje sam dobijao od raznih clanova.. I kako ja onda da radim? Kako mogu da vodim forum, kada me drugi covek, odnosno Predsednik iz senke ne podrzava, cuti i dozvoljava da mene naguze zbog tvojih pogresnih procena, kada me svi aktivni clanovi napadaju zbog gore navedenih razloga. Onda sam lepo rekao, ljudi moji, drugari takva je i takva stvar, ja ovako necu da radim i najbolje bi bilo da se forum ugasi, niko od clanova se nijednom nije zapitao, kako je meni, dal dodje Enes i nudi mi belu tehniku, metle i kofe za mesto urednika, ja mu bukvalno kazem da odjebe vise, on kaze sad cu ja da se zalim kod Siere, sa tobom ne moze da se razgovara.. Rolling Eyes Rolling Eyes ... Ja prvih nedelju -dve nikog nisam skinuo sa mesta urednika.. To sam ucinio, kada ste se svi tu pojavljivali u prijavljenim clanovima, a cutite i do juce niko nije mogao do reci da dodje, sada odjednom cutite, covece ne znam kakva je vasa namera....
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od 私はマイケルです Čet Apr 18 2013, 11:44

E,sada ja nešto da kažem ovde. Aleksandre, ja sam hteo da te napušim najstrašnije,ali ne zbog enesa i marka,već zbog tvog odnosa i ponašanja prema drugim članovima ovog foruma.
Juče si rekao:"Vise od godinu dana pricamo kako smo neka "porodica" i onda zbog nekog tamo lika sto hoce da se zeni u 15godina, mene forumasi napadaju sto ga nisam banovao, sto ga cuvam tu i sl." Ko je to tebe napao? Reci ime,nadimak, njihov naziv ovde na forumu. Kada sam ja tebi slao privatne poruke ili te zvao na telefon? Da li smo rekli da nema među nama laži,i skrivanja.Da li smo nas nekolicina uzeli i postavili svoje slike ovde na forumu? Ja sam postavio ovde slike sebe,svoje porodice,svoje kuće(spolja i iznutra), sliku motora,samo što nisam napisao i broj žiro računa. Ja sam ovde dao i srce i dušu ovom forumu,pod uslovom da se ne lažemo i vređamo(pod time smatram da nekog vređamo na nacionalnoj osnovi ili fizičkom izgledu,i slično),sve sam članove prihvatio i bio sam maksimalno korektan prema svima,sve dok jedan pojedinac nije počeo da pljuje po čoveku koji mu može otac biti, tražio sam u nekoliko navrata da se organizujemo i okupimo zajedno da se uživo upoznamo i družimo.
Posle svega ti nas nazivaš Vukom Brankovićem i mene prozivaš da:"A svi drugi koji su ulogovani, a cute i do juce bukvalno nisi mogao do reci da dodjes od njih, neka malo uzmu tastaturu u ruke i neka se oglase, da vide ljudi da ste zivi bree." Samo da ja tebe podsetim šta sam ja napisao:
私はマイケルです ::"Nekoliko dana se neću javljati a posle toga ću doneti svoju konačnu odluku u vezi mog statusa ovde. Preći ću u ilegalu :sakrivanje: Ovde je mnogo dobrih ljudi ali zbog pojedinih osoba, ja ne želim da me neko pravi majmunom ako mi to nije nužno. Ja od mojih usta neću da pravim bulju. Za mene je data REČ tvrđa od kamena.
Ja neću da dozvolim sebi da me neko laže i spletkari a posle da se pravim kako je sve u redu. Nemam ja više 10 godina života pa da se igram: Hoću kakim,neću kakim.
Drugari uživajte i sve najbolje vam želim.
Posle toga si ti izjavio da gasiš forum i da ti je dosta svega. Samo zbog Radeta sam ostao ulogovan na forumu( na zadnjem mestu sam 314-om na listi članova,non-stop sam ulogovan) ali posle tvog posta prema Ljubi(Konvoju),kada si bio drzak i bezobrazan prema čoveku koji ti može biti otac,ja nisam više ulazio na forum.Ja jesam non-stop ulogovan ali nemam Internet i nisam ulazio na forum.
Ja sam bio za to da nema tajni ovde među nama i da sve što pišemo je javno,da svi vide i pročitaju na forumu. Zašto ti nisi izašao ovde na forumu i napisao da ti se nudi mito, roba i novac,itd... Zašto nisi napisao da svi vide ko te napada i ko ti dosađuje sa glupostima,jer ipak smo mi svi ovde došli da se družimo i da pomognemo ovaj forum na ovaj ili onaj način. Trebao si da javno kažeš kakve probleme imaš ovde na forumu pa da pomognemo svi zajedno ako možemo. Ne ti si dozvolio da te isprovociraju i da brzopleto reaguješ i da napišeš da gasiš forum,umesto da si rekao šta te muči i kakve probleme imaš od pojedinih članova. Ako sam ja jeo g*vna onda uzmete svi i izbacite me napolje.Ako ja kažem da odlazim sa foruma onda to treba da i ispunim,a ne da pravim od svojih usta bulju. Ja sam napisao da ću nekoliko dana ostati prikriven i pratiti razvoj situacije na terenu(forumu). Posle tvojih ispada na forumu(gasiš forum,ne gasiš forum, tvoj bezobrazan odgovor Ljubi-Konvoju), ja sam hteo da tražim od tebe da me izbrišeš u potpunosti sa foruma,ali me je Rade zamolio da to ne radim,zbog foruma i njihovih članova koji su na svom mestu.
Evo sada ti kažem jasno i glasno da ću da se izlogujem i da me više nikada nećeš videti ulogovanog na forumu.

Tvoji postovi na stranici: "Pitanja korisnika",strana 4. :
Aleksandar ::... 95% aktivinih clanova pise u temi "Slobodno Vreme".
"Pitanja korisnika",strana 5. :
Aleksandar ::Ma sad sto se tice slika ljudi boze moj.... ne trazi covek od vas da kupite budzevine od 1000e.. Juce u nekoj temi vidim pominju se neke enormne cifre... od 300-1000e.. LJudi moji ja sam pre jedno mesec dana kupio Opel Suzu za 250e i to registrovanu sa plinom haha haha Ocu da kazem jebes kamione, juri devojke, ribe i ostalo... A kamioni tek tamo kad napunis oko 40godina.. kad ti zena vise dosadila, deca odrasla na glavu ti se popela, kad si i sam sebi dosadan.. onda lepo za volan i uzivancija...
"Slobodno vreme" 16 (trebalo bi da stoji 15),strana 33. :
Aleksandar ::
Dragance, prijatelju vidi... Ja sam tacno znao kako da nekog otresem sa kurca, ali taj problem je ostao tu samo zbog Radeta, covek je polagao nade u njega i on ga je zajebao, zar ne.. Sad se bune svi, ovaj oce, da ide, ovaj nece... jedan mi nudi pare, kofe i metle za mesto urednika, treci kuka zbog nekih tema o bugarima koga je video jednom u zivotu, a kamoli nek od nas da vidi, svakom juri da ugodis i opet ne valjam????? pobegao sam od onih sa autobusa, resio sve da napravim da bude kako treba, medjutim ovde jos gore.. Dosad sam samo jedan jedini ban opicio i to Enesu kada se registrovao na starom nekom profilu "ActrosBoy" to je jedan jedini ban... uvek sam se trudio da svakom ugodim, cesto puta cutao za dobrobit foruma i opet ja kriv za nesto... FORUM SAM NAPRAVIO ZBOG KAMIONA, A PITAJ REDOM CLANOVE 90% NJIH I NE GLEDA TEME O KAMIONIMA... Ispadosmo sve drugo osim forum o kamionima...
Šta ti možeš da zaključiš kada pročitaš ova tri citirana posta? Forum je napravljen zbog Kamiona,a niko ne gleda teme o Kamionima, a sa druge strane napisano je: Je*eš Kamione,juri devojke,ribe i ostalo... Kamione tek tamo kada napuniš 40 godina.
Sa jedne strane kritikuješ a sa druge strane odobravaš to što je tema o Kamionima zapostavljena. Nijednom nisi rekao:Hajde ljudi, malo da napišemo nešto više u temi: Tehnika,zbog mlađih naraštaja da nauče nešto više o tome. Ja sam hteo da se piše o načinu Šaltanja(menjana)brzina na raznim vrstama menjača, da se napiše nešto u vezi prikolica i poluprikolica,hladnjača,specijalnih tereta, održavanje i rukovanje sa tim istim poluprikolicama,itd... Ja nisam imao vremena jer sam se dovijao na razne načine da dođem do Interneta, međutim sve je palo u vodu ne zbog enesa i marka već zbog tebe i tvoje pogrešne reakcije u datom trenutku. Ti si trebao da izađeš i napišeš na forumu kakvih problema imaš sa pojedinim članovima i da kažeš šta te muči da probamo svi zajedno da donesemo neko rešenje. Ovako mi ostaje samo da vas pozdravim i da vam poželim sve najbolje u budućem druženju i radu na forumu.
Ako sam nekoga uvredio(mojim šalama),ja mu se sada javno izvinjavam i želim svima vama sve najbolje.
私はマイケルです
私はマイケルです

Broj poruka : 1776
Datum upisa : 26.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Aleksandar Čet Apr 18 2013, 12:20

Pozdrav Mihajlo. Evo ovako.. Opet ponavljam tebi isto sto sam rekao i Radetu. Kad si vec trazio poruke, zasto nisi sagledao sve cinjenice. Prvo, ko zna koliko puta dok je Enes bio na forumu, sam napisao da nema potrebe da mi neko nudi razne delove, tehniku i novac. To zna i sam Rade i veliki broj clanova... IDemo dalje: Radeta sam terao jedno dva meseca non stop da napise neku rec o zakonima, dodeli dozvola, ja nemam prilike sa time da se upoznam, jer nemam priliku da se time bavim. O tehnici mogu da pisem do ujutru, pod tim mislim mehaniku automobila. Sto se tice mehanike kamiona, bukvalno nemam pojma, nikad nisam imao priliku da nesto butam ili cackam oko kamiona. Ti, Rade i ostala kompanija koja ima priliku da radi sa tim "teskim" vozilima, napisete kao po neku rec i samo u pricaonici se zamajavamo nesto, Ovde slikaju samo par clanova, Boki, Ogi, Vula, i tu je jos par clanova. ALI Mihajlo ne mogu da kazem, aaa krenite da slikate kamione, kupite aparate od 300-1000e. Rade se bunio za lose slike, ovde bre svi imaju lose slike. Ako moram da biram izmedju slika i toga da od nekog trazim da da za fotoaparat tolike novce... Rade kuka kako Actros Mp2 tema ima 40tak stranica.. Ali on ne shvata da je to zbog toga sto clanovi stavljaju jedna slika u jednoj poruci. Da su stavljali barem po 3-5 slika, pa ta tema ne bi imala ni 20tak stranica.
Ti si krenuo da se bunis iz razloga sto je Enes rekao, ja idem sa foruma, pa se Enes vratio posle par sati kao sa pricom, previse sam se navikao na forum ne mogu bez njega... i sa punim pravom si se naljutio tad.. Al sad pricas kako si se bunio iz razloga sto sam ja hteo da brisem forum. Pogledaj kad je koja poruka napisana. Koliko se secam prvo si se ti bunio.... Ali to sto je on tebe uvredio i pravio budalom, javi se Radetu Sieri. On je trazio i zahtevao da Enes ostane, ne ja.
Jos jednom moram da te demantujem, ja sam na forumu izneo to da mi je neko nudio mito, trazio broj racuna da mi uplati 20e... A svoje probleme privatne ja ovde ne iznosim, niko nije duzan to da slusa.
Procitaj prethodne poruke u ovoj temi. Ja ne mogu da vodim forum u kome me niko ne podrzava. Ispadoh ja kriv sto nisam banovao enesa, a Rade ga cuvao i stitio od mene, garantovao za njega. Pa idite napadajte Rada.
A to sto si 314 ulogovani nije tacno Mihajlo. Ti si na 314 mestu iz razloga sto si skriven clan. Mi nikad nismo imali vise od 174 ulogovana u isto vreme... Vrlo je jadno sto si skriven clan. i pricas o tamo nekom postovanju., a u stvari zavlacis pola foruma time sto si skriven
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, kritike, pohvale - Page 20 Empty Re: Predlozi, kritike, pohvale

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 23 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu