Truck.Serbianforum.Info
Da bi videli celi sadrzaj foruma morate se registrovati...

Join the forum, it's quick and easy

Truck.Serbianforum.Info
Da bi videli celi sadrzaj foruma morate se registrovati...
Truck.Serbianforum.Info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

+13
aleksic
bokiliks
RADE
Aleksandar
volvofh13
najsporiji
Mr. Autobus
Sotir
OGNJEN-OGI
stralis3
siera
私はマイケルです
nikipiki
17 posters

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od Aleksandar Ned Feb 03 2013, 13:43

Bravo Sale razbio si fotografijama svaka cast.. zaista lepo.....
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od nikipiki Ned Feb 03 2013, 13:44

Podgorica. Tu nisam bas slikao pomagao sam kolegi oko voznje jer je telefonirao i jurio speditere![You must be registered and logged in to see this link.] kako sam ja razumeo zapaljeni terminali vozila konflikt mafije i drzave[You must be registered and logged in to see this link.]
nikipiki
nikipiki

Broj poruka : 416
Datum upisa : 09.02.2012
Godina : 47
Lokacija : Koceljeva, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od nikipiki Ned Feb 03 2013, 13:45

Aleksandar :: Bravo Sale razbio si fotografijama svaka cast.. zaista lepo.....
HVALA veliko !!!
nikipiki
nikipiki

Broj poruka : 416
Datum upisa : 09.02.2012
Godina : 47
Lokacija : Koceljeva, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od nikipiki Ned Feb 03 2013, 13:51

Terminal Podgorica nije bilo guzve vrtelo se oko dvadesetak kamiona . Bilo je prelepih ali su mi svi delovali nepeto pa nisam smeo da slikam[You must be registered and logged in to see this link.] Doduse imali smo najlepsu spediterku na terminalu cheers ovo je za sve siljokurane sa foruma[You must be registered and logged in to see this link.]
nikipiki
nikipiki

Broj poruka : 416
Datum upisa : 09.02.2012
Godina : 47
Lokacija : Koceljeva, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od nikipiki Ned Feb 03 2013, 14:06

Ovo je kamion sa kojim smo isli zajedno od Valjeva do Podgorice i nazad do Zlatibora on je prevozio vlazne maramice . Cena ture mu je ista kao nasa a on man 280 k.s. 125 metara kubnih . Pametni Srbi su se dosetili da sa prikolice izbace jednu osovinu zbog guma i putarina posto cesto voze Grcku sa njim . Skratili su rudu a produzili sanduke i dobili 125 m kubnih . Malo sam ga vozio idealan za mene menjac kao kod mene u kamionu motor isto a prikolica ne sece ni blizu kao slepa . Dogovorio sam se sa kolegom da idem sa njim jednu turu do Grcke ovih dana . Samo ne mogu slikati vec me zezaju i namecu mi nadimak fotograf haha [You must be registered and logged in to see this link.] unutrasnjost kabine[You must be registered and logged in to see this link.]
nikipiki
nikipiki

Broj poruka : 416
Datum upisa : 09.02.2012
Godina : 47
Lokacija : Koceljeva, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od najsporiji Ned Feb 03 2013, 14:10

....bravo Sale , zaista odlicno odradjeno k'o pravi fotograf :aplauz: :aplauz: :aplauz: :aplauz: :aplauz:
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 3547
Datum upisa : 17.02.2012
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od nikipiki Ned Feb 03 2013, 14:11

Evo ako nekoga zanima valjda cete videti cene terminala u Podgorici , ako ne mozete skinite sliku pa uvelicajte cheers [You must be registered and logged in to see this link.]
nikipiki
nikipiki

Broj poruka : 416
Datum upisa : 09.02.2012
Godina : 47
Lokacija : Koceljeva, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od nikipiki Ned Feb 03 2013, 14:13

[q uote="najsporiji"]....bravo Sale , zaista odlicno odradjeno k'o pravi fotograf :aplauz: :aplauz: :aplauz: :aplauz: :aplauz: [/quote] HVALA prijatelju drinks zeznuse me ove slike mana velike a lepo sam ih smanjio pri ubacivanju j.b.g. izvinite
nikipiki
nikipiki

Broj poruka : 416
Datum upisa : 09.02.2012
Godina : 47
Lokacija : Koceljeva, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od Sotir Ned Feb 03 2013, 14:16

Jako lepo Laughing ,u Crnoj Gori nisam bio od 2008 godine kada sam sa drugarima bio na moru u Herceg Novom,slike su ti vrhunske.
Sotir
Sotir

Broj poruka : 1855
Datum upisa : 10.02.2012
Lokacija : Pancevo

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od stralis3 Ned Feb 03 2013, 14:29

Odlicno Sale,sve si lepo docarao,gde,sta i kako...odlicno,a spediterka je prava,za sve siljokurane! drinks
stralis3
stralis3

Broj poruka : 2064
Datum upisa : 03.05.2012
Godina : 34
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od nikipiki Ned Feb 03 2013, 14:32

Posle terminala istovar u nekoj firmi stadion i pravac kuci !!! Usput smo jurili povratnu kroz Srbiju pa su nas zadrzali na Zlatiboru da prenocimo ali slaba vajda , trebalo je da natovarimo vodu sa Zlatibora za Suboticu medjutim nista . Jedino smo se lepo odmorili na pumpi i popili koje pivo . Sta ces takav zivot!!! Na toj pumpi su bili neki Poljaci ,jedan od njih se 45 minuta setkao u majci i kratkim pantalonicama na temperaturi 1 stepen a ja neverujuci sta vidim zaboravio da ga slika uhvatio sam ga kad je posao da udje u kamion[You must be registered and logged in to see this link.] Jos jedno iskustvo sam iskusio na zlatiboru kad smo legli da spavamo pored nas se parkirao beli man tg Dubackic sa hladnjacom i propast frigo me zezao da zaspim. Nisam znao da ta buka ume tako da iritira sreca sto sam popio par piva pa sam uspeo nekako haha
nikipiki
nikipiki

Broj poruka : 416
Datum upisa : 09.02.2012
Godina : 47
Lokacija : Koceljeva, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od nikipiki Ned Feb 03 2013, 14:39

I to vam je to moje prvo iskustvo sa sleperima do kuce malo soferirao znojio se i. t. d. [You must be registered and logged in to see this link.]
nikipiki
nikipiki

Broj poruka : 416
Datum upisa : 09.02.2012
Godina : 47
Lokacija : Koceljeva, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od nikipiki Ned Feb 03 2013, 14:43

[You must be registered and logged in to see this link.] POZDRAV ZA SVE sa foruma to je to od mene ne zamerite ako nesto nije o.k. drinks
nikipiki
nikipiki

Broj poruka : 416
Datum upisa : 09.02.2012
Godina : 47
Lokacija : Koceljeva, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od Sotir Ned Feb 03 2013, 14:48

Sve je bilo odlicno i interesantno videti yeahhh .
Sotir
Sotir

Broj poruka : 1855
Datum upisa : 10.02.2012
Lokacija : Pancevo

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od nikipiki Ned Feb 03 2013, 14:51

stralis3 ::Odlicno Sale,sve si lepo docarao,gde,sta i kako...odlicno,a spediterka je prava,za sve siljokurane! drinks
DA druze evo je i sa zadnje strane ako neko voli haha [You must be registered and logged in to see this link.]
nikipiki
nikipiki

Broj poruka : 416
Datum upisa : 09.02.2012
Godina : 47
Lokacija : Koceljeva, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od RADE Ned Feb 03 2013, 14:55

supeerr supeerr
RADE
RADE

Broj poruka : 155
Datum upisa : 08.11.2012
Godina : 30
Lokacija : sabac

https://www.facebook.com/rade.ninkovic.7

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od RADE Ned Feb 03 2013, 14:55

supeerr supeerr
RADE
RADE

Broj poruka : 155
Datum upisa : 08.11.2012
Godina : 30
Lokacija : sabac

https://www.facebook.com/rade.ninkovic.7

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od Aleksandar Ned Feb 03 2013, 14:56

Ma kako ne volimo, znao sam da ima jos slika ove spediterke... A da ne pominjem koliko je sakrio samo za sebe winkwink winkwink Inace Rade ima da popase jednu discpilinsku sto ne slika spediterke.... ahhhhha
Aleksandar
Aleksandar
Admin

Broj poruka : 4117
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Krusevac

https://truck.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od siera Ned Feb 03 2013, 15:04

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 3782987645 Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 3782987645 ja imam [You must be registered and logged in to see this link.] pa se ne vidjam sa tim ljepoticamaaaaa
siera
siera
Predsednik

Broj poruka : 5162
Datum upisa : 08.02.2012
Lokacija : 032

http://drumskitransport.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od volvofh13 Ned Feb 03 2013, 15:58

Svaka cast fantasticna reportaza...jos je ova prva,sledeca ce biti kao da smo isli sa tobom drinks
volvofh13
volvofh13

Broj poruka : 1724
Datum upisa : 17.03.2012
Godina : 26
Lokacija : Шабац

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od najsporiji Ned Feb 03 2013, 16:15

....ma rekoh ja, svaka cast Sasi, covek je pravi [You must be registered and logged in to see this link.]
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 3547
Datum upisa : 17.02.2012
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od 私はマイケルです Ned Feb 03 2013, 17:18

Svaka ti čast Saša, oduševljen sam reportažom. Bio bih ti zahvalan ako bi pošao put Grčke i napravio sličnu reportažu kao što si napravio i ovu. Ubeđen sam da bi Grčka bila pravi pogodak za ovaj forum. Nadam se reportaži od tebe sa puta za Grčku. drinks
私はマイケルです
私はマイケルです

Broj poruka : 1776
Datum upisa : 26.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od bokiliks Ned Feb 03 2013, 17:24

Bravo za reportazu... Extra je...
Kao i spediterka...
:aplauz:
bokiliks
bokiliks
Počasni Član

Broj poruka : 551
Datum upisa : 23.02.2012
Lokacija : Krusevac

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od aleksic Ned Feb 03 2013, 18:45

:aplauz: :aplauz: :aplauz: supeerr
aleksic
aleksic
Počasni Član

Broj poruka : 1720
Datum upisa : 27.05.2012
Godina : 36
Lokacija : Vladicin Han

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od konvoj Ned Feb 03 2013, 19:15

Odlicne slike Sale,podseca me nekad sam tuda gazio dva-tri puta mesecno i tako 20 godina,relacija Novi Sad-Tivat,lepa bila vremena
konvoj
konvoj

Broj poruka : 1011
Datum upisa : 03.04.2012
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva - Page 3 Empty Re: Koceljeva-Sremska Mitrovica-Podgorica-Koceljeva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu